Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként egy 3...

Egyedülálló anyaként egy 3 éves kisgyerekkel el lehet boldogulni Budapesten?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, jelenleg egy vidéki kisvárosban élünk, szétmentünk a párommal, de azért itt még van segítségem ha a gyereket vinni hozni kell, párom, anyósom bevethető. Viszont év végén megszűnik a munkahelyem, és itt semmi munkalehetőség nincs. Azon gondolkodom fel kéne mennünk Pestre. De ott totál egyedül lennék a kisfiammal, szüleim nem élnek, testvérem nincs. És nagyon félek. Most kezdtük az ovit, gondolom sokat lesz beteg, milyen munkáltató fogja nekem tolerálni ezt? Mindent egyedül kellene megoldanom, kocsink nincs.

Szerintetek belevágjunk? Menni fog?

Köszi!



2012. szept. 6. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisgyerekkel Pesten sem találsz állást,és ovit sem biztos.

Valamilyen otthoni munkát kellene keresned.

2012. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha olyan munkahelyet találsz hogy nem kell segítség a gyerek oviba és hazaviteléhez akkor menni fog.!A kicsit turbózd fel vitaminokkal.Biztos más anyukák is vannak a munkahelyen akiknek beteg a gyermekük.Esetleg amikor beteg megkéred az apukát hogy ő vigyázzon rá a szabadsága terhére.Legalább minden második betegség alkalmával.
2012. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezen filózom, bár nekem már iskolás lesz a fiam, mire ez aktuális lesz, de valószínű, hogy mi is első körben Pestre megyünk. A gond nálam is az, hogy ott nem nagyon lesz segítségem. Illetve mi az egyik barátnőmmel mennénk közösen, de hát ő is dolgozni fog, neki is új munkahely lesz, tőle sem várható, hogy néha besegítsen ilyen téren.

De úgy vagyok vele, hogy muszáj, mert itt nem tudok majd elhelyezkedni, hiába megyeszékhely, kihalásos alapon lehet csak bekerülni bárhova. Pesten jóval könnyebben el tudnék helyezkedni a szakmámban.

2012. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!