Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mennyiért vettetek...

Anyukák, ti mennyiért vettetek a babának fülbevalót?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 22:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok,hogy nem drága?

Igazából okt.végén szülök.De a mama mondta,hogy ő megveszi karácsonyra a kicsinek a fülbevalót.Viszont azért "pofátlan" sem akarok lenni,hogy marha drágát kérjek.Esetleg megkérdezem mennyit szánna rá,én meg kipótolom.:)

2012. aug. 29. 22:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem teljesen a kérdésedre válaszolok, de ha szándékoztok keresztelőt tartani, akkor biztos kaptok majd, ne vegyél előre semmilyen ékszert!

Ezt azért írom, mert én nem is gondolkodtam az ékszerekben,eszembe sem jutott, hogy ilyen dömping lesz, míg 9 hónaposan a lányom keresztelőjén meg nem kaptuk a fehérarany fülbevalót kis kövekkel, olyat amit írtak előttem is. Ezen kívül 3 aranyláncot különféle medálokkal és egy ezüstláncot. Kifúrattam a fülét és most is azt a fülbevalót hordja amit kapott, most 2 és fél éves.

Normál család vagyunk, nem az a cicoma fajta, én is utólag tudtam meg, hogy keresztelőre ezt adnak a rokonok.

2012. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha szabad megjegyeznem én inkább nem vennék ilyet,mert szerintem a virág szirmai szúrnák a kis arcocskáját ahogy alszik.
2012. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Óhhh, a keresztelős vagyok, közben írtál, hogy karácsonyi ajándék lenne.

Erre nem tudok mit írni, örök vitám a mamákkal, hogy mennyit költhetnek az unokákra:) Én is mindig attól félek, hogy a teljes nyugdíjuk rámegy.

Én a múlt karácsonykor (szintén arany fülbevaló a két nagylánynak), azt mondtam a mamának, hogy 15 ezer fejenként. A többi kipótoltam, nem mertem megmondani az igazat. Így mindenki boldog volt. A mama, a lányok és én is, hogy "olcsóbb" volt a fülbevaló.

Ja, én vettem meg őket és odaadtam a mamának, hogy karácsonykor adja át ő, így "be tudtam csapni" az árral.

2012. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk vallásosak,így mi nem szeretnénk megkeresztelni a picit.Ezt meg is mondtuk a mamának.Ezért mondta,hogy akkor karácsonyra megvan az ajándéka a picinek.
2012. aug. 29. 23:10
 16/19 A kérdező kommentje:
Látod az lehet,hogy kényelmetlen lenne alvásnál neki.De akkor is hasonlót szeretnénk,mondjuk akkor nem ilyen éleset hanem gömbölyübb szirmokkal.
2012. aug. 29. 23:11
 17/19 anonim ***** válasza:
15.000 Ft-ért csupa olyan volt, ami nem tetszett, és tucat fülbe való volt. Így egy drágább, egyedibb darabot vettem, ami 34.000 Ft volt. Mondjuk csak azért vettem meg ennyiért, mert örököltem egy csomó tört aranyat, igy nem került semmibe. Amúgy szerintem max. 25.000 Ft-ot adtam volna érte.
2012. aug. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Akciósan vettem tegnap, azért volt 10.000. 40% volt a leárazás. Én is ahol néztem, mind 22-27 volt. Lehet, hogy minden kislánynak ilyen van, de azért mert biztonságos. Nem akad bele a ruhácskába és nem szúrja az arcát, mi azért választottuk ezt. :o)


Olyan, mint az elsők, csak fehérarany és halvány rózsaszín köves:


[link]


Szerintem nem drága a tietek, mert tényleg baromira felment az arany ára, de nézz körül, sok az akció. :)

2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Pont ilyet nem szeretnék mert minden kislánynak ilyen van.

SZépnek szép,viszont ahol néztem öket 3ezer ft-al volt olcsóbb mint a másik.Na meg tényleg ilyet vesz mindenki.:(

2012. aug. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!