Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nándi, Csabi vagy Ákos?

Nándi, Csabi vagy Ákos?

Figyelt kérdés

A vezetéknév Orbán.. Poénkodók kíméljetek kérlek! Bár tetszik a Viktor név, értelemszerűen kilőve.

Két név is szóba jöhet.


2012. aug. 10. 20:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A Nándi a legszebb, de a Csaba jobban illik az Orbánhoz. Ákos nekem nem tetszik.
2012. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Érzelmi szempont: Nándor és Csaba nevű ismerőseim, finoman szólva sem pozitív emberek ( Ráadásul mindkettő iszonyatosan kövér!). Így nálam kizárásos alapon az Ákos maradna :)
2012. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

:) Én sem örülök ennek a vezetéknévnek, 3 dolog miatt sem: 1: állandóan a Viktorra asszociálnak

2: durva hangzású, kevés keresztnév illik hozzá jól.

3: sőt, egyes nevekkel kifejezetten "kisebbségisen" hangzik (már bocs) - fura is a szőke fejünkkel!:D

Egyelőre a Csaba Nándor felé hajlunk, de még változhat.

2012. aug. 10. 20:56
 14/29 A kérdező kommentje:
:DD Igen, az is baj, hogy mindenki óhatatlanul köti a neveket általa ismert emberekhez. Ez sajnos kikerülhetetlen, de most az a baj, hogy egyik névre sem tudnám úgy igazán azt mondani, hogy "igen, a sajátoménak (fiaménak) érzem." Ilyenkor mit tegyen az ember?
2012. aug. 10. 20:59
 15/29 anonim ***** válasza:

A kisfiam Ákos Nándor :) úgyhogy ezzel megválaszoltam a kérdést (már hogy a 3 közül melyik jó:)

Nem tehet a nevéről a férjed, sok száz embert hívnak még úgy nem egy ritka név.

2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nekünk is fiú lesz, valószínű Ákos lesz. De nekem nagyon tetszik a Csaba és a Nándor is.

Orbán Ákos hangzik a legjobban nálatok véleményem szerint.

2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Orbán Nándor,nem hangzik túl jól.Bár nem is tetszik.Csaba úgy szint nem tetszik.Ákos szép,magyar név.Orbán Ákos.Vagy Orbán Ákos Nándor.
2012. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor keresgél még, ha ennyire nem vagy benne biztos.

Martin,Bálint,Bence,Mór,András,Botond.

2012. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ákos. A Csaba is tetszik, de az Ákos jobban illik a vezetéknévhez.
2012. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az Ákos a legszebb ezek közül de én például eltudnám képzelni az Ádámot,Mátét,Matyit,Balázst is :) Ezek mindegyik illik a vezetéknévhez amúgy gratula a kicsihez :D
2012. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!