Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hány órát alszotok...

Anyukák! Hány órát alszotok egy nap összesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem éjszakával együtt ha esetleg van aki alszik délután is.

2012. aug. 7. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-11 órát egyfolytában.

kislányom este 20-alszik reggel 10-ig, én pedig este22-reggel 9-ig.

Sokszor ebéd után is alszom vele, az plusz 1,5-2 óra

2012. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kb. 6-8-at.

A gyerekek nem ébrednek éjszaka, így tul.képpen csak rajtam múlik, hogy mennyit alszom.

Kb. 10-11 körül szoktam elaludni és ha munkanap van, akkor 5-6 körül kelek, pihinapokon pedig 7-8 körül.

A héten és a múlt héten szabin vagyok, így 7 előtt nemigen keltem fel, pedig mindig elhatározom, hogy előbb felkelek, mielőtt a párom megy, hogy el tudjak menni futni, de aztán legyőz a lustaság :)

2012. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6-7 orat. Ejfeltol hatig, max hetig. Kevesebb elofordul, tobb nem, mert korabbam nem tudok elaludni, reggel a gyerekek ebresztenek.

Bar en gyerekek elott is igy aludtam.

A kisebbik fiam fel eves koratol kb egy even at napi 3, max negy orat hagyott aludni, ezt is rengeteg megszakitassal.

Nah, az durva volt, a vegere mar tiz kilot fogytam (nem volt rajtam plusz elotte sem), allandoan remegett a kezem, szaradt a szam, a borom, egyik betegsegbol estem a masikba. Nyar kozepen is meg tudtam fazni es siman kitartott oktoberig. Az idegeimrol mar nem is beszelek, mi majdnem ramentunk, mert egy roncs voltam, egy kedves szavam nem volt a ferjemhez.

2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mostmár úgy 6-7 órát több megszakítással. Úgy látom, hogy majdnem minden válaszoló kipihentnek mondhatja magát, köztük én is. nem volt ez mindig így. Az örökké sírós, hasfájós babám mellett volt, hogy csak 3 órákat aludtam, de akkor eszembe sem jutott internetezni... Most is vannak alig alvó anyukák, csak kisebb gondjuk nagyobb a Gyakorikerdesek.hu-nál. :)
2012. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!