Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha NEM lenne kötelező, akkor...

Ha NEM lenne kötelező, akkor te beadatnád a 15. hónapos oltást?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a vélemények!


[Természetesen, beadatom a lányomnak, mielőtt azt hinné valaki, hogy felelőtlen vagyok!]


2012. júl. 23. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen! Sőt a nem kötelezőket is beadatom.
2012. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, miért kell összeesküvés elméleteket gyártani.Igen a gyógyszergyárak gazdagodnak, bár rengeteg pénz megy el a kutatásokra is. Nem hinném, hogy csecsemőket akarnának megbetegÍteni.Amúgy pedig meg lehet nézni, hogy a Németeknél milyen járványok vannak, ahol nem kötelezőek az oltások.
2012. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van,ebből kettő megkapta,a harmadik majd a télen fogja,de őszintén azt sem tudom már,hogy azt mire adják! Egy biztos,amiért fizetni kell-sajnos egy vakcina sokba kerül,hiába a gyermeked egészsége minden pénzt megér,de ha egyszer valaki nem tudja finanszírozni!- azt nem adatom be.

Ami nem kötelező,az nem is fontos! (pl kötelező a biztonsági öv,de nem kötelező nappal,jó látási viszonyok közt lakott területen belül fényszórót kapcsolnod.-jó,hülye példa,de szerintem a lényeget kiszűrtétek!)

2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem 15 hónaposan, hanem kicsit később. Sokallom azt az oltásmennyiséget, amit a kicsik kapnak, ráadásul több betegség ellen egyszerre. Annak örülnék, ha nem több kórokozó ellen oltanának együtt, és jobban eltolva. Az egyetlen kötelező oltás, amit nem adatnék be, ha lehetne, az a bcg, mert több kutatás is bebizonyította, hogy nagyon elavult.
2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes kérdés, és percek óta gondolkodom.

azt hiszem nem adatnám be. vagy csak később, olyan 4-5 éves korában.


én nem hiszem az oltóanyag mellékhatásában, rengeteget olvastam róla, meggyőzött, de mégis ott az a kis tüske bennem, vagy nem is tudom. mikor erre az oltásra gondolok, a gyomromat a torkomban érzem :(


autista gyanús a gyerekem... :(

2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
IGEN!!!! nem hülyeségböl találták ki hogy kötelező
2012. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Én ismerek olyan gyerekeket, akik valószínű, hogy az oltás mellékhatásaként "lettek" autisták.

2012. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudják az autizmus okát, ezért tényleg nem kéne senkit riogatni ezzel.
2012. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!