Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol a legolcsóbb a terhesteszt?

Hol a legolcsóbb a terhesteszt?

Figyelt kérdés
Patikában, vagy a Dm/Rossmann-ban olcsóbb és kb mennyibe kerül? Ezek az olcsók megbízhatóak reggeli első pisiből? Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 16. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tescoban szoktam venni Xepil két teszteset, nincs még 700 forint sem. Vaterán mondják, hogy olcsó, de azt is, hogy nem mind jó. Rossmannra én is kiváncsi lennék.
2012. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vatera

főleg, ha többször akarsz próbálkozni

2012. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel akarok tesztelni, tehát még ma meg akarom venni. Így vatera kizárva.
2012. júl. 16. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Dmben az x-epil 2 db-os 700 ft. Auchanba ugyanez 500ft.
2012. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha tudsz várni,akkor ebay.

Ez pl. 25 és 55 Ft/db-ra jön ki postával együtt, persze nagy tétel. De a 30 db-os is annyiba kerül, mint nálunk drogériában 2-3 db.

2012. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

link lemaradt:


[link]

2012. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már vettem egyet, a Tescoban 619ft-ért, XEpil 2db-osat. Mindenkinek köszönöm a választ.

Most kezdtük a kistesó projektet, ez az első hónap. De késik már 4. napja, savval ébredtem, és szédülök. Nem akarok nagy tételben venni, még nem kattantam rá a témára, egyelőre elég 1 db is. Kicsit meglepődnék, ha már első próbálkozásra összejött volna. Remélem pozitív lesz, reggel kiderül.

2012. júl. 16. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg, ha pozi...

Egy szintén tesóval próbálkozós, első hónapban Tescoból vett X-epillel pozit tesztelős kismama :P

2012. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nemrég teszteltem, sajnos negatív lett. Pedig több tünetem is volt, csalódtam. Már mikor nem jött ki rögtön az első csík, akkor már tudtam, hogy negatív lesz. Hát ez van. Hétvégén majd újra tesztelek, ha nem jön meg addig. Az agyammal tudtam hogy nem kellene beleélni magam, de én mégis megtettem. Most ihatom a levét...

Másnak több sikert kívánok...

2012. júl. 17. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!