Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai, ha egy 19 éves lánynak...

Korai, ha egy 19 éves lánynak és egy 22 éves fiúnak, akik házasok, babája lesz?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 19 éves is nagyon fiatal anyuka, de ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, akkor tegyétek. Én is 19 voltam, amikor teherbe estem, 20 amikor szültem, de akkor az apuka már nem volt sehol. Na mindegy, remélem ti nem jártok így. Csak azt fontold meg, hogy munkahelyed van-e, mert ha nem dolgoztál legalább egy évet, akkor nem tudsz honnan GYED-re menni, csak gyes-t kapsz majd. De amúgy, ha az anyagi körülmények adottak, nem a nagyiknak akartok szülni, akkor szerintem ti ismeritek a kapcsolatotokat annyira, hogy tudjátok, nektek mennyire lenne megterhelő egy baba.
2008. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Voguelilias válasza:
100%
Fiatalok még a gyerek vállaláshoz, saját ismerősi körömbe az egyik lánynak mondhatom csúnya szóval "besikeredett" egy kisbaba és micsinál az anyja neveli, mert még nem élte ki az, hogy bulik és haverok és a haverokkal a lógás és a többi... 19 éves anyuka dolgozik tegyük fel a 22 éves apa eltartja mind a hármukat? Mert a szülök azért ezekhez már a mai világban kevesek. Nagyon meg kell gondolni, nem gyerek játék sokba kerül ma már gyermeket vállalni!!De ettől függetlenül a legcsodálatosabb dolog is.
2008. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ugy latszik, en most a masik velemeny leszek: ha hazasok vagytok, gondolom komolyan gondoljatok a holtomiglant.

Amennyiben mindketen akarjatok, es az anyagi korulmenyeitek is rendezettek, miert ne?

2008. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na igen.Mivel már házasok is vagytok, ezért valószínű, hogy tényleg komolyaín gondoljátok eggyütt, nem pediog csak jártok és ki tudja mi lessz holnap.ŰNekem van barátnőm aki 19 évesen szült és nagyon jó anyuka.Amennyiben éretnek érzed magad, hogy egy babának szentelt az időd és anyagilag is fel avgytok rá készülve és MIND A "EN akarjátok akkor miért ne?Jó dolog fiatal anyukának, hogyha arra van háttér.Hogyha nincs meg a 180 ledolgozott bejelentet napod addig ne vállalj babát..

Én 135.000. bruttóra voltam 2 évig bejelentve és kapok 70 e ft-ot.Mondhatom, hogy ez szinte 0 ft...:o(

2008. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai. 10 éve még pláne nem volt az. Ha szeretitek egymást, ráadásul házasok vagytok... előbb-utóbb remélhetőleg minden házasságban eljön az a pont, amikor jöhet a baba. Nálatok most jött el! Fiatal anyukája és apukája lesz a gyermekednek, nincs ezzel semmi baj!
2008. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást akkor nem lessz gond. De 19 évesen miért kell férjhez menni?
2008. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem 19 évesen mentem férjhez hanem 18. másfél éve vagyok házas. azért mert szeretjük egymást. 6 éve vagyunk eggyüt. de akkor kezdett udvarolni
2008. szept. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!