Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek pár hónapra dolgozn...

Elmennétek pár hónapra dolgozni vagy letennétek a jogsit a baba születése előtt?

Figyelt kérdés

Most van egy lehetőségem hogy vagy jogosítványt szerzek ami nagyon kelleni fog és szerintem később nehezebb lesz megszerezni (idő) vagy elmehetek egy üzletbe dolgozni ahol szét szivatnak, keményen kell dolgozni és mikor hívnak menni kell, akár messzebbre is, ezt nemtudom h birnám e.

Első baba, jó lenne a pénz is, a jogsi olyan szempontból "ingyen" lenne, hogy nem mi fizetnénk ki.

Gyedem nem lesz sajnos.

Szerintetek?


2012. júl. 11. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem Te már eldöntötted hogy nem akarod szivatni magad de én akkor is a munkát választanám.


szv. meló egy szavazat .

2012. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nagy lehetőség a jogosítvány. Viszont némi "zsebpénz" érdekében én is a munkát választanám. A kettő együtt egyébként nem megy?
2012. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dolgozni mennék, mert a jogosítványhoz nem adnak pénzt. MIvel gyedet nem kapsz és a gyes édeskevés, így a pénzkereset az első - szerintem.

Úgyhogy még egy szavazat a munkára.

2012. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is a kettőt akartam egyszerre, de az nem fog menni. Azt mondták ott az üzletben, hogy a kezdőket tényleg nagyon szivatják. Ha valaki aki már régebbről van ott és ugye feljebb van a ranglétrán és mondjuk nincs kedve bemenni akkor mehetek én, bár melyik pillanatban hívhatnak és kezdetben nekem kell szinte mindent megcsinálni, amit csak lehet. Mondták h nagyon készüljek fel, egy ismerősöm kilépett mert nem birta.
2012. júl. 11. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű a pénz miatt a munka. Ezt te tudod mennire álltok jól anyagilag, a gyes az egy nagy k@ki.

Jogsira mellette nem lenne időd?

2012. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont munka mellett és terhesen szereztem a jogsit. Össze lehet egyeztetni, csak rugalmas oktatót kell szeretned, aki munkán kívüli időpontokban tud vállalni
2012. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem válaszd a jogsit!!!

Hisszen évről évre nehezebb és drábább is! Szerintem a pénzt meg fogod tudni utolag is szerezni, meg gondolom azért család szülő stb.. segít nézzd ezt is és terhesen mi a francnak erőltetnéd meg magad?


Szerintem válaszd a jogsit! :)


Egy szavazat a jogsira!

Mert az évről évre drágáb lesz és nehezebb is illetve a vizsgarend is szigorodni fog januártól!!!

2012. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!