Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Afrika múzeum babakocsival?...

Afrika múzeum babakocsival? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Balaton északi partján van egy Afrika múzeum. Nagyobbik fiamat szeretnénk elvinni oda, de a kicsi még babakocsis. Aki járt már ott, meg tudná mondani hogy lehet-e tolni könnyen babakocsit? Közepes kereke van, de nem kimondott terep babakocsi.
2012. júl. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi tavaly voltunk oktoberben! Lehet tolni csak attol fugg milyen idő van ha esett nehezebb mert sár lesz!amugy klassz hely nagyon. Jo szorakozat
2012. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pont ma néztem végig a tavalyi nyaralás képeit :-) az állatkert részen és a mini dzsungel ösvényén simán tolható, a múzeun


m épülete lépcsős de ha fel bírod vinni bent tolhatod.

2012. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. júl. 10. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
mi idén voltunk. a mini dzsungelnél nem tudtuk tolni. így apuka maradt a kis hölgyel a babakocsival én meg mentem a fiammal. többi helyen viszonylag jól tolható!
2012. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi itt lakunk közel hozzá, minden évben egyszer elmegyünk. Voltunk babakocsival is.

Különösebben nem nehézkes haladni vele. Egy része kavicsos, egy része földes, füves is van, de lehet babakocsival is haladni.

Ha meg mégsem sikerül, van nagy árnyékos, ligetes rész is, tele padokkal, ott egyikőtök meg tud pihenni a babkocsival, míg a nagyobbik gyerkőc nézelődik.


Szerintem menjetek bátran!

2012. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Elmegyünk mindenképp.
2012. júl. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!