Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihez lehetne fordulni terhess...

Mtptr22 kérdése:

Kihez lehetne fordulni terhességi táppénzes ügyben? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A párom ápr.27. óta veszélyeztetett terhességgel "táppénzen" van és a munkáltató nem intézett semmit minden papír náluk van, az összes eddigi táppénzes is és mégse adták be a kérelmet. Azóta egy fillért se kaptunk ellátás nélkül van. A munkáltató nem veszi fel velünk a kapcsolatot.
2012. júl. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az OEP-hez. Hivatalosan keressétek meg őket, hogy a munkáltató nem küldi tovább a papírokat, és nem tudtok velük kapcsolatba lépni. Majd ők megkísérlik.
2012. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is, Oephez fordultunk, ők is annyit tettek, hogy felszólították őket a hiánypótlásra, decembertől nem kaptam táppénzt én is veszélyeztetett voltam, a lényeg márciusba szültem, áprilisba már kaptam a gyest, táppénz még sehol nem volt, májusban kaptam meg egy összegbe..
2012. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az OEP-nél van külön ilyen szerv amelyik ezzel foglalkozik?

Személyesen kell velük beszélni vagy telefonon is elég ha beszélünk velük?

2012. júl. 4. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cégem nem abba a megyében van ahol élek így kikerestük a cég bejegyzett helyén lévő tb-t google segített megtalálni aztán elkezdtem telefonálgatni, ők kapcsolgattak össze vissza mire sikerült beszélnem valakivel?mert előtte voltam személyesen a nav-nál ott mondták, hogy a cég székhelye szerintinél kell intézkednem.
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2012. júl. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!