Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kulombseg a terhessegi...

Van kulombseg a terhessegi tesztek kozott? Arra ertem, hogy lehet e az hogy egyik pozitivat mutat masik meg negatvivat?

Figyelt kérdés
Hogy tapasztaltad?
2012. jún. 23. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Van.

Első körben nem mindegy az érzékenysége: van 50, 25 és 10-es erősségű, és gyakran előfordul, hogy a 10-esnek már elég a HCG a vérben, de az 50-esnek még kevés.

2012. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van persze. Érzékenység szerint vannak osztályozva.
2012. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem az egyik 25-ös reggel annyira halvány volt, hogy szerintem csak én láttam, vagy cska látni akartam. De éreztem hogy van baba, ezért délután elrobogtam egy másik fajtáért, abból vettem kettőt, és késő délután már pozitiv lett. Ez is 25-ös volt. De ez menszi elött 4 nappal volt.
2012. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!