Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák, ti hogyan...

Fiatal anyukák, ti hogyan tudtok barátkozni ha már van 1 vagy több gyermek és otthon vagytok velük?

Figyelt kérdés
Hol ismerkedtek, Ha nem tudjátok kire bízni csemetéteket és nincs régi ismerés ahová elmenjetek látogatóba?

2012. júl. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sehogy nem tudok barátot szerezni és sehova nem tudok eljárni ismerkedni.

Természetesen vannak játszóterek, ahova több anyuka is jár a gyermekével, de nagyon ritka igazi barátot találni köztük.

Nekem az egyetemről egyetlen barátnőm maradt. Ő az, aki keres és én is keresem. Igaz, ő dolgozik, nincs se párja, se gyereke, tehát teljesen más élet, de azért találunk közös témát.

Nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert a fiam születésekor megismerkedtem egy anyukával, ő a harmadikat szülte. egy szobában voltunk majdnem 2 hétig. Azóta olyan jól összebarátkoztunk, hogy hetente találkozunk, pedig nem lakunk közel egymáshoz. Mindenben segít most, hogy mi a másodikat várjuk.

Igazán nem is vágyom több barátra. Nem idegesítem magam miatta, hogy miért nem keres, vagy hogy miért mindig csak én keresem őt. Voltak ilyenek, de az évek során mind lemorzsolódtak.

35hkm

2012. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A játszótéren tudok beszélgetni valakivel, de csak a régi barátok maradtak, újakat nem szereztem 3 év alatt.
2012. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Játszótér, baba-mama klub, játszóház, bölcsis anyukák, stb. Annyi lehetőség van, de nekem is csak 1 barátnőt sikerült szerezni, őt is a játszótéren.
2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok senkivel barátkozni:(

Lehet azért mert túlságosan fiatal vagyok.(19múltam)

2012. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség. Kicsi falu, a barátaim nem is itt laknak, mi is csak akkor költöztünk mikor már megvolt a nagylányom. (3,5 éves, a kicsi 1) Egy játszótér van, ahova nem jár senki. Autót apa használja, így eljárni sem egyszerű. Már várom hogy dolgozhassak valahol.
2012. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!