Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ágoston és az Illés nevet...

Az Ágoston és az Illés nevet hogyan lehet becézni? Milyen becézéseket ismertek ezekhez a nevekhez?

Figyelt kérdés

Imádok becézni mindent és mindenkit. Viszont csupa olyan név tetszik, amit nem igazán tudom hogy lehetne becézni. Segítenétek, hogy az Ágoston és az Illés nevet hogyan becézik az ismeretségetekben, hogyan becéznétek?

Nem arra vagyok kíváncsi tetszik e nektek. Köszönöm



2012. jún. 13. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ágoston : Ágó, Ágesz, Ágos, Toni, Tóni, Toncsi (ezt nagyon szeretem, de egy kedves Antónia ismerősömet így becézik, ezért számomra lányos - de felétek nem biztos, hogy az lenne), Totó, Tonton, Tonesz.

Illés : Lesi, Ilesz, Illesz, Ilka, Illcsi (ez számomra ugyan undorító), Leske, Lele.

2012. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

A Lesi nagyon tetszik, frappáns, és nem lányos.

A Toncsi igen nekem is Antónia ismerősöm beceneve.

2012. aug. 11. 10:48
 13/13 anonim válasza:
90%
Hello! Nagypapám Ágoston, mi Guszti papának hívjuk őt.
2014. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!