Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ágoston és az Illés nevet...

Az Ágoston és az Illés nevet hogyan lehet becézni? Milyen becézéseket ismertek ezekhez a nevekhez?

Figyelt kérdés

Imádok becézni mindent és mindenkit. Viszont csupa olyan név tetszik, amit nem igazán tudom hogy lehetne becézni. Segítenétek, hogy az Ágoston és az Illés nevet hogyan becézik az ismeretségetekben, hogyan becéznétek?

Nem arra vagyok kíváncsi tetszik e nektek. Köszönöm



2012. jún. 13. 20:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én csak a következőket hallottam eddig: Illéske, Ágó (Ágostonra még az Ágit is hallottam, bár az erősen emlékeztet az Ágnes-féle Ágira.) Ágostonból talán még a Tonton is kijöhet.
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém Ágoston. Sokáig én is azon gondolkoztam, h hogy is becézzem, amikor egyszer valaki mondta, h Stoni.
2012. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szuper ötletek, köszönöm!

Én Ágost, Ágó, Toni becézőket találtam ki eddig Ágostonra és az Ilkó-t az Illésre? Nem túl lányos?

Érdekes hogy az Ágnes nevet nem szeretem, de az Ágoston meg nagyon tetszik :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom mások ötleteit is.

2012. jún. 13. 21:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Illés kisfiút ismerek, akit Isi néven becéznek, és ez így teljesen természetes az én fülemnek.
2012. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi Illés ismerősünk: Éli

Az Ágostonra simán el tudom képzelni a Tóni-t. Nekem jobban hangzik, mint a Toni.


Az én fiam Ákos, sokan azonnal Áki-nak szólítják, amitől falra mászok. Nekünk Ákó. Volt vagy 4-5 hónapos mire kitaláltuk, addig nem becéztük.

2012. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm fia Ágoston, de csak Totónak és Tontonnak hívják.
2012. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha épp nagyon babusgatnád, szerintem az Illus is jó. :)
2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek, mindenkitől jó ötleteket kaptam!
2012. jún. 14. 23:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont van két ilyen nevű kisfiú a játszótéren. Ágostont Ágónak becézik, Illést pedig Lesinek.
2012. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ágos, Toni, Illi, Illke, Illcsi, Illéscsi XD, Lési, Lesi:)
2012. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!