Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nagy tömegeket vonzó...

Egy nagy tömegeket vonzó rendezvényen - Budapesten pl. egy gyereknap, margitszigeti program, Gyerekszigeten rendezvény - látókörödön kívül engeded 8 éven aluli gyerekedet?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy: ő mint nagy ottmarad/odamegy kézműveskedni, míg te a kisebbel koncertet hallgatsz, és mondod, hogyha végzett, menjen utánatok.


Vagy te sorban állsz valamiért, amíg ő elmegy pl. falat mászni.


2012. jún. 10. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem merném, ebben a mai szemét világban. Bárki kézen foghatja. Azt utána már csak hűlt helyét találnám.
2012. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,mivel nekünk ilyen őrző-követő rendszerünk van: [link]

Ehhez(a szülői egységhez) több "óra"-vagyis gyerek-hozzárendelhető(mindkettő gyerekünknek van).Ezt csak Te tudod levenni róla-a szülői egységben van,amivel ki lehet nyitni-és olyan távolságra állítod be,ami Neked megnyugtató.Mi ezt használjuk ha elmegyünk bevásárlóközpontba,vagy külföldre(repülőtéren is tett már jó szolgálatot számunkra)

2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy egyedül otthagynám.
2012. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kizárt dolog!

Annyi minden történhet, amit az életben nem bocsátanék meg magamnak! És itt most nem arról van szó, hogy a szoknyám szélét kell fognia egész nap és nem csinálhat semmit egyedül. Csupán annyi, hogy a szemem mindig rajta tartom, de nem azért mert benne nem bízom, hanem a többi ember miatt.

Pl. ha valami miatt kitör a pánik és én nem vagyok a gyerekem közelében, akkor mi lenne? Belegondolni is szörnyű...

Ez az őrző-követő rendszer tök jó dolog, de akkor sem helyettesíti a szülőt. Szerintem igazából arra jó, hogy ha esetleg mégis szem elől tévesztik, akkor segít megtalálni. De attól a "csúnya bácsik" a gyereket még ugyanúgy felkaphatják és elkábíthatják, az órát meg eldobják, a szülő meg majd pislog...

Tudom-tudom, most jól le leszek paramamizva, meg a föld alá pontozva... :)

2012. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Félre értés ne essék,nem szoktuk magukra hagyni a gyerekeinket,ám ez egy plusz biztonságot ad.Ezen a kütyűn van pánikgomb is,amivel a gyerkőc riasztja a szülőt,és csak úgy lehet levenni a gyerek kezéről az órát-a szülő nélkül-ha levágják.
2012. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Kedves 2. válaszoló!

A kérdés így szólt: "...látókörödön kívül engeded 8 éven aluli gyerekedet?", te pedig úgy kezdted a válaszod, hogy igen, ezért feltételeztem :)

Viszont figyelmetlenül olvastam a többit, mert egyből a linkre kattintottam, ugyanis már régóta szemezek én is ezzel a kütyüvel :)

2012. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jún. 11. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
én max 1métere engedném el de ugy hogy állandan figyelem amugy .
2012. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!