Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti nagy plázákban...

Budapesti nagy plázákban szokott Mikulás járni vagy Mikulás rendezvény lenni?

Figyelt kérdés
Dec. 3-án mennénk Budapestre, többek között ilyen céllal is. Tudnátok javasolni bevásárlóközpontot, ahol a kislányunk találkozhatna Mikulással?
2011. nov. 25. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szokott lenni de nem 3.-án. :(

Leginkább 6.-án lehet találkozni mikulással mindenfelé.

[link]

2011. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az europarkban vannak karacsonyi dekoracio, mozgo renszarvas meg nyul meg ilyesmil a kétésfélévesemnek nagyon tetszett :D


de rendezveny sajnos tenyleg csak 6.an szokott lenni

2011. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen dühöngtem a napokban, hogy szombaton (3-án) sehol nincsen Mikulás rendezvény.

Azért az nem igaz, hogy csak 6-án szokott lenni, mi pl. évek óta mindig Mikulás előtti szombaton mentünk ki a Vörösmarty térre a Télapóhoz, akárhányadikára esett is. De az idén csak vasárnap, hétfőn és kedden lesz ott is Mikulás.

2011. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dec. 2-től dec 23-ig lesz Télapó a Camponában :)

Ha 3000 ft felett vásárolsz, akkor még ajándékot is ad.

Azt írja a reklámmagazin, hogy az égig érő fenyőfa mellett, egy óriási mézeskalácsházban fogadja a gyerekeket.

2011. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Camponás válaszoló vagyok, megtaláltam a linket is :)

2011. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jóóó! Köszönöm, pont ilyesmire gondoltam. Közben módosult vasárnapra a tervezett kirándulás. Azért nagyon reméltem, hogy 2 nappal Mikulás előtt, főleg hétvégén már lesz valami rendezvény féleség.
2011. nov. 28. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben találtam az Árkádban is. Minden nap van vmi program karácsonyig.
2011. nov. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!