Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma voltam a Kaáli Intézetben...

Ma voltam a Kaáli Intézetben sperma vizsgálaton. Ezek az adatok mennyire jók?

Figyelt kérdés

Attól függetlenül, hogy 12 ezret kellet fizetni kicsit meglepődve láttam a KÉZZEL írt eredményemet. Azt hittem, hogy legalább egy nyomtatott verziót kapok az orvosomnak grafológust kell majd hívnia, hogy el tudja olvasni! :D

TSC: 43 M/ml

M (motility): 30% aktív

Nm(normal morphology): 20% lassan

SMI(Sperm Motility Index): 20% (nem tudom elolvasni)

SDM(Second Day Motility): 30% (nem tudom elolvasni)

pH: 7,4

Volumen: 3,4 ml


2009. júl. 2. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó a spermiumok mennyisége (43 millió/ml), jó a volumen, a ph, viszont motilitásnál az a normális ha 50% felett mozognak célirányosan, morfológiánál pedig a szabályos alakú spermiumoknak 30% felett kell lenniük.
2009. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem, hogy erre van valami gyógyszer ami növelni fogja ezeket a %-okat.
2009. júl. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!