Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkaptuk az oviból a papírt,...

Megkaptuk az oviból a papírt, hogy szeptember 1-től mehet a kicsim, amelyben tájékoztattak, hogy augusztus 29-én lesz a szülői értekezlet?! Nálatok is ilyen későn lesz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha sokallod az aug. 29-i szülőit,akkor a szeptember közepi-végi (mikor hogy) szülőihez mit szólnál?

Nálunk ugyanis szeptemberben van. Amikor kiscsoportos volt a lányunk,akkor szeptember végén,tavaly szeptember közepén volt.


Üdv: 3 lányos

2012. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk június 6-án kell menni a szülőire,utána szabin lesznek az óvónők.

Én is furcsállom az augusztus végi időpontot...

2012. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van egy pici babám is, aki jelenleg 2 óránként szopik, és még akkor is rettentő kicsi lesz amikor megy a nagy oviba, így igen, nekem probléma az, hogy 2 napom lesz az előttem hozzászólók által leírtak beszerzésére, megoldására, elvégzésére. Nem tudok akkor és úgy elszakadni itthonról, ahogyan szükség lenne rá. Tehát válaszolva valamelyik rettentően hasznos hozzászóló kérdésére, igen, baj.
2012. máj. 25. 21:20
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Menj be az oviba és kérdezd meg az óvónéniket, hát komolyan nem értelek.

Nálunk is későn volt a szülői, nekem is van két picim az ovis gyerekem mellett, mégis megoldottam ezt a feladatot.

Legyél már talpraesettebb.

Ha hasznos voltam, ha nem, neked kell összeszedni magadat, nem nekem.

2012. máj. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem voltál hasznos, kétséged ne legyen. :-)
2012. máj. 26. 13:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Az óvodába már első napra nem kell az összes dolog amit felírnak, ilyen-olyan színes, meg rajzlap, zsírkréta, gyurma...stb...Ezeket teljesen elég beszerezni fokozatosan, hetek alatt. Nem értem miért kell olyan nagy ügyet csinálni egy szülői értekezletből, hiszen váltó ruhád, meg benti cipőnek valód valószínűleg van, a többit meg beszerzed menet közben. Gondolom az óvoda abban a hónapban lesz zárva, ezért nem tartják korábban a szülőit. Ilyen egyszerű!!
2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Aki nagy ügyet csinál belelőe, az pontosan te vagy és azok a hozzászólók, akik kioktatnak, hogy mit kellene csinálnom, telefonáljak be, kérdezzem meg, járjak utána stb... Nem ezt kérdeztem. Nincs szükségem tanácsra. Azt kérdeztem, hogy máshol is ilyen későn van-e vagy sem? Érthető?
2012. máj. 26. 14:40
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk igenis be kellett vinni első nap a kért cuccokat. Nem ért rá apránként.


Azon kívül be kel iktatni a gyerekorvost is a 3 napnál nem régebbi egészséges igazolás miatt, ami szintén időt vesz el.


Szerintem a kérdezőnél nincs baj a talpraesettséggel, pusztán furcsállja, hogy ilyen későre rakták a szülőit. Nyilván megoldja, de senki nem szeret az utolsó pillanatban kapkodni.

2012. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy nálunk az ebédet is augusztus legvégén kell befizetni, és az is több ezer forint.

Szóval anyagilag sem mindegy, hogy mennyivel kell készülni. HA előre megmondják mi kell, be lehet szerezni a 2-3 hónap alatt. De ha mindent az utolsó napokban kell, az azért problémás lehet...

2012. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 26. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!