Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkaptuk az oviból a papírt,...

Megkaptuk az oviból a papírt, hogy szeptember 1-től mehet a kicsim, amelyben tájékoztattak, hogy augusztus 29-én lesz a szülői értekezlet?! Nálatok is ilyen későn lesz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Mert baj?
2012. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Június 7-én lesz nálunk. Az tényleg kicsit késői dátum!!
2012. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért baj , hog ykésőn van kedves első, mert ott mondják el a rendet, mit kell vinni, mikor-hogy legyenek a dolgok. Azért ezt nem előtte egy-két nappal érdemes megtudni. Szerintem is sokkal korábban szokták. Min. 1 hónap.
2012. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk így volt, ahogy nálatok.

Miért baj ez?

Ha valamit szeretnél tudni, hívd fel őket és kérdezd meg.

Például kell-e venni ágyneműt, kb ez a lényeg, mert gondolom ruhátok és váltócipőtök van, a többi meg nem számít.

2012. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is bemész és megkérdezed, amire kíváncsi vagy! Ha nincs probléma csinálsz magadnak?
2012. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nálunk aug. 30-án lesz szülői.

Én is azt gondolom,hogy későn van, de tegnap megkérdeztem az egyik ott dolgozót, hogy mi kell, úgyhogy előre fel tudok készülni.

2012. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Mégis miért pontoztatok le???

Miért olyan fontos a szülői???

Legyetek már annyira talpraesettek, hogy felhívjátok az ovit és megkérdezitek (vagy bementek személyesen), hogy mit kell venni a gyereknek??? Minek ehhez a szülői értekezlet?

Ez az ovi baja, hogy percenként betelefonálnak az anyukák, nem a ti bajotok.

2012. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem annyira mindegy. Nem mindenhol mondják el telefonba 25x, hogy mi kell és mi nem. Sok helyen az a válasz, hogy "majd a szülőin, anyuka".


Nálunk szerencsére június elején volt tavaly, de az ovi előállt egy 30 pontos "követeléssel", hogy miket kell vinni első napra. (önkormányzati ovi). Volt ott minden. A tisztasági csomag alap, de kellett több csomag wc-n lehúzható popsitörlő, több liter folyékony szappan, műszaki és sima rajzlapok, 3 szögletű vastag 12 darabos színes ceruza csomag, zsírkréta lehetőleg az IKEÁ-ból (!!!), fehér póló, több tubus pritt-stift ragasztó, gyurma, festék, ecset stb.

Azt hittem lefordulok a székről amikor meghallottam ezeket. Kellett a 2 hónap, hogy beszerezzem ... (anyagilag).


Ha utolsó napokban kapom meg a listát, meg lettem volna lőve.

2012. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl azon akadtam ki, hogy szülőin fogják a jeleket kiosztani, augusztus közepén, pont mikor nyaralni megyünk. Belerakják két dobozba a lányos és fiús jeleket, és ki mit húz, aki nem megy a sorsolásra, majd megtudja milyen jel maradt. De egész augusztusban az ovi zárva lesz, tehát, ha nem mész szülőire, akkor szept. 3án érdeklődhetsz.

Kész agyrém!

De szept. 3ra legyen meg mindene, ráhímezve/rárajzolva a jele.

Plusz addig listát sem adnak, hogy mit kell vinni. és hiába hivogattam őket, azt mondták szülőin lesz az első tájékoztató.

Úgy látszik nálunk nővérem fog elmenni.

2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk detto így volt, pár nappal a kezdés előtt elmotyogták, hogy mi a rend és mit kell vinni. Ráadásul kitalálnak még dolgokat azokon felül amit az ember gondol,hogy kell (pl. minden ruhába belerajzolni majd a jelet amit szintén ott tud meg az ember) Nálunk külön kértek egy vatelinnal bélelt lepedőt nem akármilyen méretben hanem az általuk használt gyerekágy méretében gumival a négy sarkán. Még jó, hogy tudok varrni....aki nem tud az meg vitt simát, de hogy miért nem lehet ezt előbbre tenni én sem értem.
2012. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!