Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedüllálósági csp melett...

Egyedüllálósági csp melett lehet igényelni valami segélyt? Még gyesen vagyok

Figyelt kérdés
jelenlegi párom munka nélküli szociállis segélyt kapott de most aztis elvették töle mert valamijen igazolást nem nyujtott be mert a hivatal nem adta ki neki a nyilatkozatot most kisfiamat 39 ft-ból kell eltartanom pelenka ruha enni való ami nagyon nehéz mert párom semmit nem kap de ha valaki tudna valami álláslehetőséget ajánlani azt nagyon megköszöném

2012. máj. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én most igényeltem az önkorinál rendszeres gyv kedvezményt meg rendkívüli gyv támogatást

nem sok de jól jön:)

2012. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kérdésből meg lemaradt a 0000 vagyis 390000 ft
2012. máj. 18. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

A "390000" gondolom csak 39000 akarna lenni...

Milyen végzettségetek van?

Az experssz.hu-n szoktak jó állások lenni!


A gyermekvédelmin kívül még igényelheted a lakás fenntartási támogatást!

De mielőtt megigényled,igényelj 1x-i segélyt- ezt nálunk csak akkor adják,ha még nincs segélyed. Két éve tudtam megigényelni,akkor 4 ezret adtak,de nagyon jól jött!!


Mikor megy a gyermek oviba?

Ha lassan ovis korú lesz a gyermek,akkor ha 2-3 hónapot jár óvodába,az óvodáztatási támogatást is meg lehet majd igényelni,persze ehhez füllenteni kell majd egy picit! Viszont elsőnek 20 rugót adnak,majd míg a gyermek védelmi jár,és a gyermek nincs 6 éves,fél évente 10 ezret.



Az én Párom is csak Pesten talált munkát,mi meg maradtunk vidéken,de minden nap nézem az állásokat,hátha találunk Neki a környéken,hogy ne legyen "kidobva" annyi pénz az albérlet,utazás,munkába járás,plusz főzés-mert hát a paprikás krumpli elég car ha fagyasztva volt...



Együtt érzek Veletek!! Kitartást!! És mielőbbi munka lehetőséget!!!


Üdv:3 lányos

2012. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődj az önkormányzatnál, többféle segélyre van lehetőség, a családon belüli 1 főre jutó jövedelem alapján állapítják meg, hogy jogosult vagy-e.


Ha van párod, ahogy írod, akkor hogyhogy egyedülálló vagy?


Szerintem elsősorban a párodnak kellene minél gyorsabban munkát találnia, mert az nagyon nem reális, hogy 39ezerből meg tudnátok élni 3-an. Nem tudom, mekkora a babátok, de te esetleg nem tudsz visszamenni dolgozni?

A párod is lehet vele otthon, hátha úgy anyagilag jobban jönnétek ki. Ha ő is talál munkát, akkor bölcsi esetleg?

2012. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és kedves utolsó azért vagyok még mindig egyedüllálóságin mert amikor szétváltunk a kisfiam édesapjával akkor igényeltem meg és amiota elköltöztem az anyukámtól mert ott laktunk nem változott a lakcimem igy nem tudtam még vissza vonni mert azt sem akarom h megbüntessenek sajnos munkát nem találunk pedig néztük a neten de sajna 8 álltalánosal elég nehéz :(
2012. máj. 19. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy anyuka,aki (saját állítása szerint- azért jegyeztem meg,mert nem minden szava igaz!!) bement a polgármesterhez,és kérte,hogy közmunkára vegyék fel! A lánya nyáron lesz 3 éves,és már 2-3 hónapja "dolgozik" (minden pénteken az utcánkban ülnek :-) )



Kedves Utolsó!!


Bár nem szép dolog hazudni,de a túlélésért néha kell!!(megértenéd,ha benne lennél!!) Rengetegen- még olyanok is,akiről nem is gondolná az ember,mert annyira fennhordja az orrát típus- vannak,akik azt hazudják,hogy egyedül állók,vagy hogy nincs középiskolai/szakirányú végzettségük,csak azért,hogy egy adott segélyt megkapjanak!

Vannak esetek,amikor ez nem elítélendő!! Mellesleg az önkormányzatok dolgozói sok helyen csak részlegesen néznek utána,vagy tudják az igazat,de nem érdekli őket,mert hát nem az Ő pénzükből megy ki az a rengeteg támogatás-vagy nem tudom mi az ok!

Sok szülőnek nem adatott meg,hogy a szüleitől,testvéreitől kapjon segítséget ha rászorul. Ilyenkor ezek az emberek nem válogathatnak,mindig a legkézenfekvőbb dolgot választják! Még a kis segítség is segítség!!


Kérdező!! A Párodnak van szakmája? Merre laktok?-Pesten sok helyen keresnek kisegítőket,egyik ismerősömet egy pizzériába vették fel mosogatónak, két naponta dolgozott 10-en órát.



Üdv: 3l.

2012. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utólsó! köszönöm válaszodat sajnos a páromnak nincs szakmája és pestöl is messze lakunk :( ezért is nehéz munkát találnunk
2012. máj. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!