Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A táppénzt a brutto vagy a...

A táppénzt a brutto vagy a netto bérből számolják? Mennyi idővel kapom meg az első táppénzt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bruttóból.
2008. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia a brutto fizud 70%-a akkor ha már 2 éve dolgozol..60%-a ha nincs meg a 2 év..én egy hete vagyok táppénzen.-azt mondják az elsönek nagyon sok az átfutási ideje.ugyhogy lesz az kb 2 honap.én személyese adom le majd a tb-nél és csak a másolatot adom oda a munkáltatonak.igy állitolag gyorsabb..é s kártyára kérem.
2008. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. ápr. 23. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is táppénzen vagyok egy gyárban dolgoztam és nekik küldöm 2 hetente a papírt de nekem ugyan úgy utalják mint a fizut előtte 8.-án. És az elsőnél se kellett várnom egy nappal sem többet.
2008. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a céges nem tb kifizető hely akkor akár 3-4 hónapot is várhatsz rá.

Amúgy a számolás: Brutto-70% - Szja/kb 18%/

Alig marad valami..:o(

2008. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!