Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti tanultok, tanultatok...

Ti tanultok, tanultatok valamit GYED/GYES alatt?

Figyelt kérdés

Mit?

Hány gyereketek van? Mennyi idős(ek)?


2012. máj. 15. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanultam, terhesség alatt Sonder pedagógiát, ez az SNI-s gyerekek pedagógusa, h nagyon egyszerűen fogalmazzak, gyed alatt pedig mentálhigiénét, bár el kell mondjam, h egyikkel sem sikerült elhelyezkednem, most 4 lesz a fiam, és még itthon vagyok, munkanélküliként.
2012. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
grafikát és animációt, 21 hós
2012. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én befejeztem az egyetemet:)

Egy fiam volt akkor, azóta már várjuk a második babát.

2012. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg elkezdtem az egyetemet :) A GYED vége felé felvételiztem, és pont lejárt, amikor elkezdtem az egyetemet, szociális munkásnak tanulok, nem sokára végzek.
2012. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,pedig már 15 éve gyesen vagyok 4 gyerekkel.Most ha lejár a gyes dec-be akkor lesz a kicsi 3 éves hozzáfogok,mert ahogy látom még részmunkaidős állást se fogok találni gyors-és gépíró szakiskolával és 15 év otthonléttel.


15,12,9,2 éves gyerkőcök anyukája

2012. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tanultam az elmúlt három éveben és a következő háromban sem akarok.

Gyerekvállalás előtt pár évvel végeztem egyetemen, két diplomám van, ezekkel összesen négy területen lehetne elhelyezkedni. Egyikkel sikerült is, a kislányom előtt dolgoztam 5 és fél évet. Ő most 3 éves, a testvérét várjuk.

2012. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igen,úgy gondoltam,hogy ha már itthon vagyok a gyerekkel,akkor ilyen téren is legyen "hasznom" belőle.3 gyerekem van,14,4 és2.5 évesek.Mikor lejárt a gyedem,addigra végeztem a sulival,így már a 25ezerből nem kellett oda is fizetnem.Szerencsére adódott is mellékállás,tök véletlenül,és soha jobbkor.Igaz nem sokat keresek vele,de gyes mellé ez is jó.Van munkahelyem is de oda majd csak mikor már muszáj lesz akkor megyek.Ez most így pont megfelel.Nagyon örülök,hogy akkor belevágtam a tanulásba,mert soha nem lehet tudni mikor vesszük hasznát.Én is szocmunkás vagyok egyébként mint az előttem válaszolók egyike,és nem dolgozhatnék most benne ha nem lett volna meg a végzettségem.Aki teheti tanuljon gyes alatt,bár tudom,hogy sokba kerül meg szervezést igényel de megéri.Jobb több lábon állni.Nekem egyébként is az volt mindig a tervem,hogy ha egyszer megadatik,hogy újra szüljek,akkor mindenféleképp fogok tanulni.Ezt elterveztem és sikerült is.Ezzel a szakmával felénk elég nagy az esély elhelyezkedni,bár mint mondják erre születni kell.Úgyhogy hajrá.
2012. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!