Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekazonosító karszalag -...

Gyerekazonosító karszalag - lehet a feliratot törölni?

Figyelt kérdés

Vettem a Rossmannban ilyen karszalagot, elég sok helyre járunk, a kislányom meg szeret elkolbászolni, jobb a biztonság. Viszont nagyon csúnyán írtam rá a telefonszámunkat és a nevét, kapkodtam. Valahogy le lehet szedni és újra felírni rá? Alkoholra vagy acetonra gondoltam, hogy az kiszedné a golyóstollat, csak tartok attól, hogy utána már használhatatlan lenne és nem fogna rajta újra a toll.

Ötletek?



#felirat #karszalag #gyerekazonosító
2012. máj. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy segíteni nem tudok, de mennyiért vetted a karszalagot? Hasonló fiaim vannak, és eddig cetlit tettem a zsebükbe, a kicsinek meg ragtapaszt a kapucnijára, az adataimmal. Szerencsére még sosem tűntek el.
2012. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy 699, vagy 799 Ft volt, a blokk nincs már meg. Az a jó ebben a karszalagban, hogy vízálló, ráadásul le-fel lehet venni, szóval jó ideig kitart. Nincs ráírva a papírjára, a pénztáros sem tudta megmondani, mert tartottam tőle, hogy egyszer használatos, mint a fesztivál karszalagok, azaz nem lehet levenni, csak ollóval, de szerencsére nem. Én is elővigyázatosságból inkább felteszem rá, megyünk gyereknapon is mindenfelé, fő a biztonság.
2012. máj. 14. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ja ok, akkor az nem vészes. Csak azért kérdeztem, mert amit bababoltban néztem, az 4000 ft fölött volt :s annyit azért nem adok érte. De én is mindig ellátom telszámmal a gyerekeket :)
2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4000? Az már enyhe túlzás, ennyiből ezüstkarperecbe vésetem a számunkat :)
2012. máj. 14. 21:22
 5/5 anonim válasza:
Alkohollal talán le lehet szedni, de nem nyomtalanul - pont az a lényeg, hogy golyóstollal lehet vízállóan feliratozni. Mi a forgalmazónál szoktuk megvenni, bár ahogy látom, drágább, mint a rossmannál. www.infoszalag.hu
2012. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!