Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Müllerben mit érdemes venni,...

Müllerben mit érdemes venni, egy 2 kisgyerekes háztartásba?

Figyelt kérdés
Most, hogy van egy 20% végösszeg kuponom levásárolnám, de eddig még csak gyerekjátékot vettem ott 1x, és nem ismerem ki magam a boltban. Mit érdemes ott megvenni???
2012. máj. 12. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan van ilyen kuponod?
2012. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én használtam Mülleres pelust és meg voltam elégedve vele, kb olyan mint a Dm-es. Popsitörlőket is szívesen vettem ott. Az üveges bébiételek is elég jók, a saját márkás tápot mi nem próbáltuk, de több ismerősnél azt kapják a gyerkőcök és meg vannak vele elégedve.

A saját márkás ápolószerek közül a testápoló tejet használtuk, az jó volt.

Én ott szoktam venni (saját márkás) tisztasági betét és eü betétet is, vattakorongot, arcmaszkot, tusfürdőt stb. Semmivel se rosszabbak, mint a nagymárkás cuccok, viszont jóval olcsóbbak.

A bébiruha kínálat nem valami nagy, de most pl nálunk akciósak voltak a hálózsákok meg pizsik, azt pont vettem az elmúlt napokban, mert jó minőségű, csak akció nélkül szerintem drága.


játékot én csak akciósan veszek ott, mert alapból az is áron felül van mindig.

2012. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én korábban bébiételt, törlőkendőt, pelenkát szoktam ott venni. Néha az írószer részlegen is egy-két dolgot.


A saját márkás termékek szerintem is egész jók, vettem már habfürdőt, krémeket is ott a kislányomnak.

2012. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!