Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hallottátok? Rossmann...

Anyukák hallottátok? Rossmann bababónusz?

Figyelt kérdés

Figyelem Lányok!!!!

jövőhét Hétfő ( május 14.-e )

Indul a Rossmann Bababónusz program! mindenki mennyen regizni / ugyan olyan infopultos / kezdőcsomis mint a dm / ajándékok, meglepik -10% os végösszegis... !!!

A babók 3 éves koráig!!


2012. máj. 8. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

SZUPER!!!!nagyon köszi az infot, már adom is tovább az ismerősöknek és megyünk a rossmanba!!!:)

mióta a dm ilyen drága totál leszoktam róla....

2012. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dejó!:) én is a rossmanba járok szívesebben:)
2012. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ott is a születési anyakönyvi kivonattal kell mint a DM ben? vagy neten kell regisztrálni
2012. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen.A facebook-on volt.


[link]


Csatlakozzatok!Én is örültem,hogy olvastam,de ezt már tegnap is hallottam.Kíváncsi leszek,hogy milyen lesz:)Mondták,hogy ugyanolyan lesz szinte mint a DM,csak ugye a rossmann akciók nélkül is olcsóbb.

Pl.Múltkor a Dm-be nagy betűkkel volt hirdetve,hogy a Libero Mega pack pelus csak 5399 ft, igen,de 1 hónapja akció nélkül 4799 ft volt:S

2012. máj. 8. 13:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Ennyit tudok én is,de holnap megyek a rossmann-ba rákérdezek:)Hétfőtől meg már be is lehet regisztrálni.Úgy tudom személyesen lehet még egyenlőre.De amúgy várható is volt,hogy ők is beújítanak egy ilyennel.:)
2012. máj. 8. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Megírnád holnap, hogy mit mondtak? A Rossmann oldalán nem találok semmit, pedig jó lenne, mert nálunk csak az van. Jó lenne végre kihasználni a kuponokat, akciókat!
2012. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze:)Azt mondták,hogy a honlapon sincs még fent.
2012. máj. 8. 14:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Hú de jó, engem is érdekelnének a részletek. :-)
2012. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Neten írták,hogy 14-étől mondanak a rossmann-ba több mindent,mert akkora lesz kész valamilyen kártya,de hogy milyen azt nem tudom.Csatlakozzatok ti is ahhoz a csoporthoz, sok jó dolgot írnak:)
2012. máj. 8. 14:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Na sziasztok!Voltam bent ma és igaz a hír.Mondta a csaj,hogy pontos dolgokat nem tud mondani,de lesz kupon,kártya és ajándék (mint a DM-ben), illetve hozzátette,hogy feltétlenül menjünk,mert érdemes.Hát megyünk is hétfőn!!!:)
2012. máj. 9. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!