Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék nevelő szülö lenni....

Szeretnék nevelő szülö lenni. Milyen feltételek szükségesek hozzá? Esetleg olyan valaki is olvassa aki éppen ezt a szép hivatást vállalta? Aki tud segitsen nekem -.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem konkretan a nevelöintezetekbe jelentkezzel be, es ök biztosan keszsegesen adnak felvilagositast, de biztosan a neten is talalsz irasokat a legfontosabb feltetelekröl, a szabalyokrol. (keresöbe irjad be, hogy "nevelö szülö".

Amugy meg korabban azt hallottam, hogy : Kalid Artur is tartott egy (vagy több) elöadast erröl a temarol, öt megtalalhatod pl. az iwiwen is, nagyon jo ember, szerintem boldogan valaszol a kerdeseidre is, ha valoban komolyak a szandekaid. :) Szia, es jo lenne, ha idönkent bejelentkeznel ide a topicba, hogy hogyan alakulnak a dolgok. :)

2009. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.engem örökbe fogadtak a szüleim.az gyakorlatilag majdnem ugyanaz.ez egy csodálatois dolog és nagyon büszke lehetsz magadra hogy ezt vállalod!!!igy esélyt adhatsz egy gyereknek hogy boldog lehessen.én azt az othont ajánlom ahonnan engem is elhoztak. a rózsadombi gárdonyit.figyi,igazábol környezet tanulmányt fognak csinálni ami azt jelenti hogy kimennek hozzád és megnézik hogy milyenek akörülmények.megnézik a keresetedet és összevetik ezt a kettőt.jobb ha van társ melletted de természetesen anélkül is kapsz gyereket. a gyerekek után az államtol kapsz juttatást.azt nemtudom mennyit sajnos de azt ugyis elmondják neked ha már ott leszel.azt viszont kérlek gonold át amit most fogok írni mert ez nagyon komoly dolog. a nővéremet nem fogadták örökbe,csak nevelő szülei voltak,akik visszaadták őt mert megunták...egy gyerek nem játékszer.ha csak nevelő szülő is vagy,akkor is gondold át lécives hogy biztos birni fogod e mert nem egy husvéti nyuszirol van szó,amit ha megunod visszaadsz.szóval,mint érintett arra kérlek hogy nagyon gondold át a dolgot!!de sok szeretetet kapsz majd ebben biztos vagyok!!sok sikert kivánok majd léci írd meg hogy hogy sikerült!pusz
2009. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!