Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dupla adag ACC-t adtam neki...

Dupla adag ACC-t adtam neki véletlen, lesz baja? Azonnal vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
Eddig a 100 ast adtam neki,de a másik doboz 200as volt és nem figyeltem. Egy egész tasakkal adtam neki,pedig csak féllel szabadott volna.3 éves.Nagyon bepánikoltam

2012. ápr. 7. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is telefonálj az ügyeletre, ha baj van úgy is azt mondják, azonnal menjetek be. Nem hiszem, hogy nagyon nagy baj lenne. Ezt azért gondolom, mert mikor az egyévesemnek volt 40 fokos láza, az ügyeletessel másfél napig telefonon értekeztünk csak. Nem jött ki ,azt tanácsolta, másfélszer annyit adjak a lázcsillapítóból, mint amennyi rá van írva. Ez nem azt jelenti, hogy el bagatelizálom, de először inkább telefonálj be szerintem.
2012. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lesz baja, de az a legjobb, ha azonnal beviszed. Az orvosok ismerik a hatóanyagot és tudják, hogy mennyi az ami árt és milyen tünetekre kell odafigyelni. Ha elviszed, abból biztos, hogy nem lesz baj. A köptetők teljesen másképpen működnek mint a lázcsillapítók. Vidd be, legfeljebb megnyugtatnak és nem aggódsz miatta egész nap.
2012. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefonáltam és azt mondták,hogy biztosan nem lesz baja,esetleg többet köhög,de ha valami furát veszek észre azonnal vigyem.Picit megnyugodtam,de azért szidom magam rendesen amiért nem figyeltem hogy 200as.Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor semmi baj. :D Kisebb nagyobb bakik mindenkivel előfordulnak. ;)
2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi...én Vigantolt csöpögtettem az orrába...... (félrenyúltam....:( )

Szerintem nem lesz baj! Ne aggódj!!!


Igaz nem gyógyszert, hanem azt a vízre felduzzadó díszgolyócskát kapta be (azt hittem lenyelt belőle, nem láttam). Én is azonnal hívtam a doktornőt. Két alternatívát javasolt: 1hányassam meg. 2gyomormosás....

2012. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg mindíg mindenre figyelek,nehogy baj legyen,de most bakiztam rendesen.Megnyugtató azért,hogy mással is előfordúlnak ilyenek.Aranyosak vagytok,hogy nem egyből osztotok,hogy milyen felelőtlen vagyok.Köszönöm nektek.

Gondolom már nem lesz baj!

2012. ápr. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!