Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor ajánlatos kilövetni a...

Mikor ajánlatos kilövetni a lány gyermekek fülét? Hány naposan, hetesen?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. ápr. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fogom kilövetni, ha ő kéri. Velem is így tették, 5 évesen lett fülbevalóm, saját akaratomból. Szerintem nem kell egy csecsemőnek fülbevaló.
2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mindenki azt mondta, h minél korábban annál fájdalom mentesebb lesz neki. De egyetértek az előttem szólóval. Szerintem egy kisbabának tök fölösleges a fülbevaló. Már csak biztonság és tisztítás szempontból is!
2012. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha kislány lesz a babám, akkor olyan 3-4 hónaposan viszem majd kilövetni. A keresztlányom, és a kishuga is ilyen idősen kapta :)

Szerintem egy kislánynak legyen fülije, de ez a mi családunkban így van elfogadva!

Amúgy mindenkinek szíve joga eldönteni. :)

22L/16+4 hkm

2012. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom pár naposan kapta, jóformán észre sem vette, és megszokta, hogy mindig ott van az elejétől fogva, így nem piszkálta soha, nem volt belőle soha baj.

Nálunk ez így volt minden lánynál, megszoktuk, így csináljuk. De mások vagyunk, tedd úgy, ahogy jónak látod.

2012. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem 3 hónaposan, a lányom 5 hónaposan kapott fülbevalót. Én is örülök neki, hogy kiszúratták a fülem, akkor még nem volt lövés. Nem hiszem hogy felnőtt fejjel belevágnék a lövetésbe.
2012. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak 6 hetesen szúrták át......semmi baja sem lett és miközben csinálták neki nevetett, mert ilyen korban ott még nincsenek érző idegek, kb két hónapos korukig.
2012. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 6. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!