Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesnek roller? Van valakine...

2 évesnek roller? Van valakinek ilyen? Tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 30. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de még a 3 évesem sem tudná rendeltetés szerűen használni, nem még egy 2 éves. Szerintem nekik még nem való roller.
2012. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pici még hozzá. Most inkább futóbringát javasolnék és 3 év körül a rollert.
2012. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja használni. A lányomnak is a roller a mániája 2,5 éves lesz, de mondtam neki, hogy majd csak ha nagyobb lesz és megtanult 1 lábon ugrálni. :)

Most a pedálos bicajt tanulja, 1 hete kapta.

2012. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fiam 2,5 éves.van a húgomnak egy rollere.teljesen leengedve időnkként használja,de nem tudja hajtan.csak lépeget az egyk lábával mellette.épp ezért én s nkább a futóbringa mellett szavazok.
2012. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2,5 évesen kapott egyet a fiam, de nem ilyet hanem 4 kerekűt.

Hajtja hajtja, olykor nem megy neki.

Annyira még nem tudja használni, hogy meghajtsa és ha gurul, akkor feltegye a másik lábát is, hanem folyamatosan hajtja.

2012. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam tavaly nyáron, 3 évesen kapott egy 3 kerekűt, de nem tudta használni, nem is érdekelte. Most néha próbálkozik vele, de max. 1 métert megy. Szóval szerintem még kicsik hozzá.
2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
BIG rollert kapott végül,négykerekű,és nagyon ügyesen próbálkozik vele! :)
2012. ápr. 30. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!