Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyivel múlt el...

Szülés után mennyivel múlt el a dagadás a lábatokról?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyunk, és kicsit szűkek lettek a cipőim, bevan dagadva a lábfejem, kissé tartok tőle, hogy így marad, és le kell cserélni az összes cipőmet:S
2012. márc. 22. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem marad így, nyugi, de jó pár hét is eltelhet szülés után, mire lemegy.
2012. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog úgy maradni, ne aggódj! Nekem szülés után 1 nappal már nem volt bedagadva.
2012. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem hetek kellettek, talán 1 honap is volt.
2012. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem marad végleges, köszi:)
2012. márc. 22. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó 2,5 hónapban nagyon be volt dagadva a lábam,csak sarut hordtam.Szerencsére nyár volt viszont amikor esős napok következtek akkor nem tudtam mibe préselni a lábam ,egyébként szülés utan 3-4 nappal mar lement a vizesedés
2012. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hete szültem, és kb. 1 hete, tehát 3 hét után, hogy lement az összes víz a lábamról, kezemről.

Ne aggódj, én a férjem 3 mérettel nagyobb cipőjét hordtam, mert az jött csak rám az utolsó 2 hónapban. Ma meg már az összes régi cipőm, sőt a karikagyűrűm is rám jön.

2012. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem borzalmasan be volt dagadva a lábam egészen térdig. Amikor úgy volt, hogy jövünk haza a kórházból, akkor behozattam a magasszárú csizmámat, gondolva, hogy most már tök jó, fel tudom venni :) Hát nem tudtam, a végén anyukám meg haza nekem sportcipőért, mondhatom remekül festettem benne sztreccsgatyával, szövetkabáttal :D

De utána, amikor már otthon voltam, és először dugtam ki az orrom a lakásból (olyan 3-4 nappal azután, hogy hazakerültünk), akkor már simán fel tudtam venni a csizmám, szóval gondolom addigra teljesen lement a dagadás. Úgyhogy szüléstől számítva olyan 1 hét telt el.

2012. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva már sokkal látványosabb volt a változás. Fel tudtam ugyan venni a régi cipőimet, de kiderült, mégis kicsit "átformálódott" a lábfejem. Kicsit fájdogált az egyik lábujjam a cipőben, de nem vettem róla tudomást. Végül annyira benőtt a köröm a bal nagylábujjamon, hogy leműtötték a sebészeten. Szóval azért vigyázz, nehogy így járj,mint én..
2012. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!