Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki elköltöznek...

Mit vegyek neki elköltöznek és hosszú ideig vigyáztam rá?!

Figyelt kérdés

Már 1,5 évig vigyáztam a szomszéd kislányra. Majdnem minden nap.(ünnepek kivételével mindig) Most úgy néz ki visszaköltöznek Olaszországba és szeretnék venni neki valami aranyos, jó dolgot. Elég gazdagok úgyhogy a játék kilőve mert annyi van neki hogy az elképesztő. Most 3 éves.

Egyáltalán mit lehet neki venni? Köszönöm a segítséget!


2009. jún. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha vannak közös képek rólatok,akkor én egy emlékkönyvbe ragasztgatnám és azt adnám neki.Igaz ezt most nem értékelné,de nagyobb korában örülne neki.Amellett talán egy névre szóló macikát,vagy valami ilyent
2009. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rólatok közös fotó akkor rakassd rá valamire,sok helyen készítenek különböző tárgyakat amire rá lehet tenni a fotótokat.Valahol van 3D is.
2009. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem eszembe sem jutott köszönöm a segítséget.
2009. jún. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!