Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tévedhet a terhességi teszt?

Tévedhet a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ezt a kérdést tettem fel.De a teszt negatív.Tévedhet?Vagy ilyenkor mi van???


2012. febr. 27. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom:-((( Én is teszteltem, nekem is negatív:-(

Jövő szerdán megyek a dokihoz, addig megpróbálom kibírni, hogy ne teszteljek újra, csak előtte való nap. Azért valahol még mindig reménykedek, bár az agyammal tudom, hogy hülyeség:-)

Szólj, ha történik valami!!!!

2012. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hú lányok azt hiszem az a január 20.-a egy bűvös időszak.

Nekem is akkor volt meg utoljára és van kettő negatív tesztem.

Légyszi írjatok mit mondott az orvos!!

2012. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem ma napközben megjött a menszeszem,de megyek azért dokihoz!!!Remélem nektek még azért összejön!!!Majd írjátok meg mind a ketten mi lett veletek.Szoritok nektek
2012. febr. 28. 14:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha még itt vagytok, én tegnap este voltam a dokinál, nincs baba:-(.Azt mondta nincs semmi kóros elváltozás sem, csak a hormonjaim játszanak, de a nyálkahártya vastagságból úgy látja, hogy kb 2 hét és meg fog jönni, ha nem akkor menjek vissza és ad gyógyszert. Szóval egyelőre úgy néz ki, hogy csak 1 vérzés maradt ki és majd jön a következő kb. időben. Remélem így lesz és folytathatjuk a próbálkozást.
2012. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:(sajnálom.Nekem megjött rendesen tegnap múlott el végre!!!

Mi konkrétan nem akarunk babát,ezért is van spirálom.De kicsit bele éltük magunkat.....De talán még jó ,hogy nálunk nem jön.Két gyerekünk van már egy 5 éves fiú meg egy 8 hónapos pici lány!!!


Amúgy Boldog Nőnapot...Puszi.írj ha netán majd összejön....

szoritok

2012. márc. 8. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!