Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért írják néhányan a Fanni...

Miért írják néhányan a Fanni nevet Fanny-nak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 16:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%
Én néha, interneten, facebookon Fannynak írom a nevem, pedig Fanni vagyok. Tetszik ez a név (a Fanni is tetszik) de tök 8 . szerintem az sokkal furább, amikor azt írják, h Szandi osz tsőőőő...
2012. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Fgalambos válasza:
Nekem hivatalosan Fanny a szülésorvos megkérdezte anyukámtól hogy :Legyen y-nal? Anyukám: Lehet? Orvos:Megpróbáljuk! és elfogadtál:D de Írországban nagyon ciki :D (Amerikában is de ott még nem jártam)
2012. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én is Fannyként lettem anyakönyvezve, ennek pedig az a végtelenül egyszerű oka van, hogy félig német vagyok, és ahogy itt már egy intelligensebb hozzászóló említette előttem, Németországban így (is) írják. Én szeretem, különleges, legalábbis az volt, amíg minden második szülő ki nem találta, hogy y-nal legyen anyakönyvezve.


Az angol jelentése viszont kicsit megriasztott. Mondjuk a Dick is egy nagyon elterjedt becenév, holott annak sincs nagyon szép jelentése.

2013. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Akkor én egy "segg"el jártam bő két hónapig :O :'''DDDDD
2016. márc. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A Fanny francia név, és a Fanni a magyarosított változata, tehát y-al írják eredetileg, nem divatból, vagy hogy amerikaiasabb legyen :)
2016. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!