Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyásról gyedre megyek tegnap...

Tgyásról gyedre megyek tegnap küldtem el elsőbbségivel a papírokat márciusban fogok kapni vagy nem, volt így vki?

Figyelt kérdés
Tgyás járt eddig, febr.7 től gyed jár. A munkáltatóm megint hetekig ült a papíron mire aláírta így csak tegnap tudtam feladni elsőbbségi postával. Fogják vajon most számfejteni hó végén és utalni márciusban vagy nem?
2012. febr. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a rosszabb eshetőségre készülj fel .-( Amúgy az ÁK-t ismerve kizárt :-(
2012. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem államkincstár, hanem oep. Múltkor felhívtam őket a családi adókedvezménnyel kapcsolatos nyilatkozat miatt és akkor azt mondta a hölgy hogy hónap végén 27-28 ? már nem emlékszem pontosan ...számfejtik a dolgokat és ha addig odaér a papír akkor már érvényesül a kedvezmény stb. de az azzal kapcsolatos ügy volt, nem ezzel hogyb egyik ellátásról másikra megyek.
2012. febr. 23. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én október 20.-a körül intézkedtem az OEP-nél, és november elején normálisan megkaptam a pénzt, tehát van rá esély, hogy gyorsak lesznek és ügyesek, de azért készülj fel tényleg a rosszabbik verzióra is.
2012. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát jó nagy szívás ha nem érkezik meg mert abból vonják a lakáshitelünket meg hát amúgy is...fél fizetés.

A munkahelyem már a tgyással is ezt csinálta hiába rágtam a fülüket, hetekig ültek a papírokon és akkor is egy hónappal később kaptam pénzt (de mondjuk akkor hónap elején adtam le így sejtettem hogy abból már nem lesz abban a hónapban pénz).

Köszi a válaszokat!!

2012. febr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!