Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit javasoltok rettentő...

Mit javasoltok rettentő fájdalmas menstruáció ellen?

Figyelt kérdés
Az első 2-3 napban rettentően görcsölök, de úgy hogy felállni nem bírok, csak fekszek és kínlódok:( Cataflam tablettát szedek ez elmulasztja egy időre, bár elég erős gyógyszer. esetleg valami gyógynövény vagy sima gyógyszer?
2009. jún. 5. 22:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ugyanilyen problémáim voltak, bár én az első nap este 6 után már fel bírtam kelni.. pár hónapja csak ADVIL ULTRA FORTÉt használok...mintha nem is jönne meg, semmit nem érzek! Próbáld ki! Nekem semmi más görcsoldó nem használ..
2009. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én az Algoflex m-et tudom javasolni! Menstruáció első napján beveszem és utána egyáltalán nem fáj a hasam egész menzesz alatt
2012. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Egyetlen dolog van ami hatásos és nem nyírja ki a szervezeted mint a sok fájdalomcsillapító, ez pedig a cink tabletta! Keress rá neten, 25-30 mg-os cink tabletta! Egy héttel a menstruáció előtt szedni kell egyet mindennap! Nekem hatott, még a második alkalomnál is pedig akkor nem szedtem előtte a cinket, mert előbb jött meg és nem számítottam rá!
2014. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!