Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit javasoltok rettentő...

Mit javasoltok rettentő fájdalmas menstruáció ellen?

Figyelt kérdés
Az első 2-3 napban rettentően görcsölök, de úgy hogy felállni nem bírok, csak fekszek és kínlódok:( Cataflam tablettát szedek ez elmulasztja egy időre, bár elég erős gyógyszer. esetleg valami gyógynövény vagy sima gyógyszer?
2009. jún. 5. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ilyen problémám szerencsére soha nem volt, de egyszer láttam a tévében egy műsort amiben azt tanácsolták, hogy menstruáció előtt 1 héttel el kell kezdeni tornázni: Felállsz, egyik kezeddel megtámaszkodsz egy szék háttámláján, az ellentétes lábadat pedig erőteljesen lengeted előre-hátra, majd cserélsz. Állítólag sok mindenkinek megszüntette a kínjait.
2009. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Algoflex Forte, vagy van már Algoflex menstruációs görcsre való is. A hagyományos módszer 1-2 Algopirin + Nospa együtt, injekcióban rögtön (fél perc) hat, ha be tudod adatni rendelőben.
2009. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon de nagyon rosszul vagy mint én,én tényleg irtóra szenvedek főleg éjjel,akkor kérd meg a sokit h írjon fel flector ep rapidot.Ez receptre kapható nagyon erős fájdalom csillapító,20 perc és vége de nem szabad sokszor bevenni mert állítólag taccsra vágja az emészést.Ezt itt olvastam de én már 17 éves koromtól csak ezen élek(most 21 vagyok).Meg hát ha szoptatsz még akkor nem szabad,de ha nem akkor igen.Egy próbát megér.Nah meg a masszázs,az isteni,nyomd erősen a méhed nyitott tenyérrel,huh eskü olyan náha már mint egy orgi,annyira jó a nagy fájdalom megszűnése:)
2009. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz! lehet, hogy másra vezethető vissza az erős fájdalom. Ne hanyagold el, hiszen 20-30 évig még biztos meg fog jönni! (gondolom fiatal vagy)
2009. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A vashiány is okozhat nagyon erős görcsöket!! Nézesd meg a vérképedet, és ha alacsony a vasad, a doki ír fel neked vastablettát. Amúgy nekem az szokott segíteni, hogy mivel pontosan jön meg mindig, előtte 1-2 nappal vastartalmú kajákat eszek, és akkor nem fáj sosem. Pl. napi 1liter ananászlé vagy ananász, banán, kacsa, marhahús, stb.
2009. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon súlyos tüneteim voltak 11 éves korom óta.Most 37 vagyok.Ez hormonális probléma és sohasem múlik el.Sokmindent kipróbáltam: meristin, algopirin, nos-pa később a nagynéném javaslatára kis alkohol, algolflex, cataflam, algflex-m, algoflex forte, nurofen,mindenféle fájdalom csillapító.Ami bevált az a cickafark tea rendszeres ivása illetve a cerezet nevű egyhormonos fogamzásgátló.
2009. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jóga!!
2009. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt h úgy fájt h azt hittem meg hibbanok. Én Apranaxot szedtem azt orvos írta fel. De most már kutya bajom mióta megvan a kisfiam.
2009. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes alkalommal fájt 25 évig, és a szülés csak súlyosbította.A földön fetrengtem, annyira fájt.Ezen a jóga, meg ilyesmi nem tud segíteni.
2009. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó tanácsokat, ki fogom próbálni remélem nekem is fog használni.
2009. jún. 7. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!