Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm-ben mennyibe kerül a...

Dm-ben mennyibe kerül a Libero és a pampers?

Figyelt kérdés
Nincs most sehol pelus akció, a dm-be is csak akkor megyek, ha a kuponnal megéri nekem. (Körülményes a parkolás, messze van az üzlettől a parkoló, babakocsival be se lehet menni.)

2012. febr. 22. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A Pampers nagydobozos 7199 Ft még a héten is a DM-ben, az 50 pontos kuponfüzetből lejön róla a 25 % joker, ha van vásárlás végösszegid is (15%), akkor 4590 lesz a vége, így nagyon megéri.

Ilyen darabáron még a névtelen pelusokat sem lehet már beszerezni sajnos.

Hétfőn ennyiért vettem.

A kisfiam négyes méretet hord, abban 132 van, de az volt az utolsó doboz nálunk, nagyon fogy (múlt héten kezdődött az akció), de 3-asból, 4+-ból, 5-ösből még volt sok.

2012. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ilyen kuponok, csak a 15%.os végösszeg, de lehet nálunk sem lesz már 4-es, nekünk is az kell.
2012. febr. 22. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A Libero megapack 4699 Ft. Tényleg csak kuponnal érdemes megvenni, mert pl. most a Tescoban 4260 Ft ugyanez.
2012. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ha van törzsvásárlói kártyád (a lila active beauty, amire a vásárlások után gyűlnek a pontok), akkor az érintőképernyős infopultnál ki tudod nyomtatni az 50 pontos kuponfüzet igénylőt, amit a pénztárnál adnak át, és így már lesz 25% kedvezményed is! Persze akkor 50 pontod bánja, de szerintem még így is megéri.

A Pampers amúgy januártól iszonyat drága, biztos te is észrevetted.

2012. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még nem:)

Ugyanis sikerült olyan jól bevásárolni pelusból karácsony előtt, hogy elég volt február elejéig, majd a baba-mama heteken vettem egy nagy pack-os liberot, ami majd várhatóan 29-én fogy el.

A tescoban akciós a libero? Az sem rossz, bodyt úgy is kellene vennem.

2012. febr. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!