Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek+háztartás mellett,...

A gyerek+háztartás mellett, milyen sűrűn bújtok össze Apával?

Figyelt kérdés

Magyarán szólva milyen gyakran szerelmeskedtek? :-))

Mennyire van időtök, energiátok?


2009. jún. 5. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az osszebujos voltam. Nem hiszem, hogy kioktatasra szorultam, mivel a kerdezo azt kerdezte, higyan oldjuk meg en pedig leirtam. Nem volt kriterium, higy 3-4 gyerek lwgyen. A 8-9 oras munka + utazas + gyerekneveles + a haz rendbe tartasa mellett mi igy oldjuk meg. A parom ennel is tobbet dolgozik a tuloraival. Rengeteget segit mindenbdn, mert tudja ha egy csapat vagyun mind a hazi munkaban mind a gyermekneveleaben akkor erosebbek es hatekonyabbak vagyunk, es tobv idonk is.marad. Lehet, hogy egy gyermek kevesnek tunik, de mi ezt vallaltuk es pont ezert nem is szeretnenk tobbet. O a szemunk fenye, de tobebt nem szeretnenk feladni a felnott eletunkbol. Es ha merlegelni kell, hogy amikor a gyerkoc, es egy halom mosatlan edeny sorakozik, harom napja nem lett felmosva, vagy eppen holnapra nem foztunk semmit akkor sem.esunk ketsegbe. A takaritani valot elhalasztjuk, rendelunk masnapra kajat es fejest ugrunk az agyba, vagy bezarkozunk a furdobe. Ha erre sincs ido akkor a babiszitter vagy a nagyi atugrik, amig mi kimozdulunk es mashogy oldjuk meg. En igenylem a minden napi egyuttletet, ahogy a parom is. Nekunk igy felel meg. Csinalunk alkalmat ha kell. Hullafaradtsag ide vagy oda.
2016. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
es elnezest a helyesirasomert de erre az okos telefonkutyure meg mindig nem allt ra az ujjam.🙂
2016. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!