Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek+háztartás mellett,...

A gyerek+háztartás mellett, milyen sűrűn bújtok össze Apával?

Figyelt kérdés

Magyarán szólva milyen gyakran szerelmeskedtek? :-))

Mennyire van időtök, energiátok?


2009. jún. 5. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak 2-3 naponta. Lehetne gyakrabban is, de sajnos nem bírom az iramot.
2009. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyerekek megszülettek még 4-5 volt hetente, most (már 20 éve vagyunk együtt, gyerekek kamaszok), 2-3.
2009. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hetente 2x-3x.2 gyerek van...
2009. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van, amikor naponta összebújunk, és van, amikor 1 hétig sincs semmi.

Apa sokat dolgozik, én estére kidöglök. Pedig a kislányunk ált. fél 9-9 között alszik már.

Azóta javult a helyzet, mióta áttettük a saját szobájába a kisasszonyt. Előtte még ennyit sem voltunk együtt, mindkettőnket zavart a kicsi jelenléte. (Őt meg mi az alvásában.)

2009. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ááá, mi sokkal ritkábban. Van, hogy hetekig semmi, aztán gyors egymásutánban többször is. Sajnos gyakrabban kellene, de fárdtak vagyunk hozzá... :-((
2009. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor náluk a legrosszabb a helyzet:a férjem külföldön dolgozik,és csak péntek este jön haza.Így a hétvégén annyira sok dolog összegyűlik,hogy szinte energiánk sincs a szexre.Van hogy hetekig nem vagyunk együtt,mert vagy épp megjött,vagy ő,én fáradtak vagyunk....aztán jön egy jobb hétvége(mint az elmúlt volt)hogy a 4éjszakából 3on együtt voltunk.Pedig többször kéne,mert így sose lesz a fiamnak kis tesója :-)
2009. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-5 alkalommal. De van, hogy kevesebbet, mert úgy jön ki a helyzet, hogy pihenőnapokat vagyunk kénytelenek tartani, van, hogy a hét minden napján. Tehát az átlag olyan 4-5.
2009. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mi is csak 2-szer egy héten. Bár fáradt vagyok, én többször is igényelném, de a férjem 12 órázik, és gyakran hulla fáradt:(
2009. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En nem reg mentem vissza dolgozni, a fiunk majdnem egy eves es bolcsis. Szerencsenk van mert a csaladunk nagyon osszetarto es anyukam es a nagymamam is sokat segit. Es ha egy kis romantikara vagyunk akkor egy nagyon aranyos egyetemista lany beugrik bebiszitterkedni. Nalunk nagyon ritka, hogyha nem sikerul egy nap szerelmeskedni. Ez kb. csak akkor fordulhat elo ha nem is talalkozunk. Nekem eleg nagy az etvagyam, a parom meg partner ebben. Ha ezen mulik akkor inkabb nem mosogatunk el. Megha faradt is vagyok a szex mindig feltolt. Es ha ketten csinaljuk a haz rendbe rakasat pikk-pakk megvagyunk, es tobb idonk jut a kisemberre es magunkra is 😉
2016. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó:szerintem a legtöbb 1 gyerekesnek megoldható sok minden.Ha elolvastad a válaszokat leginkább 2-3 gyerekesek írtak.Na,majd ha itt tartasz Te is,akkor bújj össze naponta.Hidd el,nem fog menni.Nekünk 3 gyerekünk van,imádjuk egymást,de egész egyszerűen időbeli(a nap csak 24 órából áll,mindketten magánvállalkozók vagyunk,a 3 gyerek dolgai miatt százfelé megyünk) és fizikai(sokszor arra van csak erőnk,hogy egymásra mosolygunk,és megölelgetjük a másikat) korlátaink vannak!
2016. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!