Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Figyelt kérdés

[link]

A babacuccok érdekelnek (hálózsákok) , szerintetek mennyiért fognak elmenni? Mennyire licitálnátok értük (mi a legmagasabb összeg?)

Teszveszen szoktak alkudni, miután lejártak aukciók? Vagy ez felejtős?


2012. jan. 28. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután lejárt az aukció és te licitáltál rá és azzal nyerted akkor nem hinném, hogy az eladó odaadja olcsóbban. Én ezek közül a cherokee-t ismerem nekünk olyan volt azt szerettem, a többit nem nagyon. Annyit licitálj rá amennyit neked megér, nekem pl a többi nem ér meg semennyit ezért meg mondjuk licitálnék olyan 800-1000 körül, ha szép állapotban van.
2012. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lejárt aukció utáni licitálás az felejtős. Mivel ki is tilthatnak az oldalról ha nem adod oda az illetőnek azért az összegért amikor vége lett az aukciónak.

Ha 105,- Ft-ért megnyerte sajnos annyiért oda is kell adnod.


Én pl. nem tettem volna fel 1,- Ft-ért azokat a szép babaholmikat. Vagy egy minimálárat meg kellett volna határoznod ami alatt akár véget ér az aukció akár nem, de nem adod el.

Így lehet hogy sokat buksz az üzleten, bár ha nagyon felstrófolják az árat, akkor nyerhetsz is rajta.


Én nem mondanék legmagasabb összeget amiért megvenném, mert mint vevőnek nekem is az lenne az érdekem hogy minél olcsóbban tudjam megvenni-- pl. 100-200 Ft.

Az ilyen licitálós aukcióknál én ezért nem is szoktam licitálni, nehogy felvigyem az árát, csak megfigyelem és az utolsó pillanatban ütöm le.

2012. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!