Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti oda adnátok a vadidegentől...

Ti oda adnátok a vadidegentől kapott csokit a gyereknek?

Figyelt kérdés

Sztori a következő:

Ma jöttünk haza a kisfiammal a boltból, és jött velünk szembe egy idős bácsi."Nyögött" egyet a bácsi olyan volt mintha köszönni szeretne, csak nem bír beszélni, benyúlt a zsebébe a fiam kezébe nyomott egy csokit és tovább ment.

Annyit se tudtunk mondani hogy köszönöm vagy valami.

Soha életembe nem láttam még, az idősek otthonából jöhetett.Ti megengednétek a gyereknek hogy megegye?


2012. jan. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ha nagy a gyerek és nem érti, hogy miért nem kap csokit akkor vennék neki egy másikat. Neki meg megmondanám, hogy a bácsi nagyon aranyos volt csak éppen nem tudja, hogy idegenektől nem szabad ételt elfogadni.
2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra teljesen mindegy, hogy idős vagy fiatal, nő vagy férfi adja a csokit vagy bármi mást.

A gyermekemről van szó, az egészségéről, már - már az életéről.

Alapból azt tanítom neki, hogy vad idegennel nem állunk le beszélgetni, nem megyünk el vele.

Mert lehet, hogy kinézetre egy cuki bácsi, csak lehet, hogy éppen emberrabló cukros bácsi.


Lehet, hogy üldözési mániám van, de nem szeretném évekig "kergetni" a lányomat, mert eltűnt/elrabolták.

Engem is úgy neveltek, hogy nem állunk szóba idegennel, nem hiába ... nem szabad!

2012. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha hagynám esetleg, hogy megegye, akkor másoktól is elfogadna mindent..
2012. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól van!Köszönöm!Én is így gondoltam, azért sem adtam neki oda.Akkor beraktam a szatyorba, pont elötte evett csoki, mondtam neki hogy ma már evett, és majd holnap meg eheti

Sztem már el is felejtette, de ha kéri veszek neki ugyan olyat.

Csak azért kérdeztem meg, mert azt hittem hogy nekem van csak üldözési mániám

2012. jan. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!