Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem mit lehet igényelni?

Nekem mit lehet igényelni?

Figyelt kérdés
Az én esetem olyan, hogy még nem dolgoztam egy napot sem. Még tanulok, de kisbabám lesz. Ilyen esetben milyen támogatásra számíthatok?pl(gyes,gyed...)és mennyire csökkentették ezt le? Én ugy tudom, hogy nekem jár gyes és családi pótlék.
2012. jan. 24. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tudod. Gyes+családi jár. Együtt 37500ft körül van.
2012. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a gyes alanyi jogon jár.Gyest fogsz kapni(nettó:25650Ft)meg családi pótlékot(nettó:12200Ft)+még az egyszeri anyasági támogatást fogod megkapni(64000Ft körül van).gyedet nem fogsz kapni.De ezeket mind az Államkincstárban kell kérned.
2012. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, azt véletlenl nem tudjátok hogy 2012ben ez nem e változott? mert én ugy hallottam.
2012. jan. 24. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én úgy hallottam hogy megakarják adóztatni a gyest de hogy mi igaz belőle nem tudom.Ezt találtam.

[link]

2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:Ö
2012. jan. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!