Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek éri meg igényelni a...

Kinek éri meg igényelni a családi adókedvezményt?

Figyelt kérdés

1/ A férjemnek, akinek Bruttó 125000Ft a fizetése,

2/ Nekem, aki Gyedet kapok minimálbér után?

Köszi! Zöld kezecske megy érte.


2012. jan. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a férjednek.

Amennyiben a férjed fizetése bruttó 125 000 Ft, és 1 gyereket neveltek közösen, a családi adókedvezmény havi 10 000 Ft.

2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a férjednek bár nem írtad hány gyerek van.

Ha egy vagy két gyerek van csak a férjednek érdemes, ha három vagy annál több gyerek van akkor megosztva érdeme kérni.

2012. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megosztva is lehet kérni, ha futja, akkor kérjétek mind a ketten, én így tudom. Nekem több a gyedem, mint a párom bére, így én kérem és az egészet így ki is merítem.
2012. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 gyerek van. Köszi a válaszokat!
2012. jan. 21. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok az offért, de gyes után is lehet igényelni? (duplát kapok) Vagyis mi számít bele egy anya igénylésénél,aki még kap vmilyen juttatást?

Köszi és még1x bocs!

2012. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!