Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1-2 barátnőt...

Hogyan tudnék 1-2 barátnőt találni akinek szintén van kisbabája?

Figyelt kérdés
sziasztok!5 honapos kisfiamat egyedül nevelő fiatal hölgy vagyok.1 évet külföldön éltem,most jöttem vissza lakni magyarországra.kérlek irjatok cimeket ahol pl aneten avgy akárhol tudnék keresni olyan csajszikat,hölgyeket akiknek van kisbabájuk és barátkozni szeretnének!puszi: egy fiatal anyuka:D
2008. ápr. 3. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves fiatal anyuka!

Én is hiányolom sokszor a kismamatársaságot.

Nézz be a www.babamamatudakozo.hu oldalra,lépj be a csevegőbe,nagyon aranyos kismamikkal ismerkedhetsz itt össze.Van egy csomó rovat.Én a 2008-ban születendő babák rovatban szoktam beszélgetni a csajokkal.Regisztrálj te is,meglátod néha nagyon jó másokkal elbeszélgetni megosztani jót,esetleg rosszat is.Ha valakihez esetleg közel laknál,lehetséges a személyes kapcsolat is.Amúgy az ország melyik részén éltek?Én Zalai vagyok.

Sok szerencsét,boldog babázást,üdv

2008. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egyedül nevelem a szintén 5 hónapos kisfiamat, én is nagyon vágyom társaságra. Ha gondolod, írj egy e-mailt: pollypolly87@gmail.com
2008. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Decemberi a baba, ugye?

Az én babám 7 hónapos én az augusztusiba vagyok, de ezen a címen a decemberben születtett babák anyukái beszélgetnek, ha esetleg érdekel:

[link]

Itt tudtok egymásnak tanácsot adni, tapasztalatot megosztani, gondot, és boldogságot. Én szeretem nagyon, mert mindig segítenek, bíztatnak, és amúgy mindenről lehet velük beszélni.

Ha esetleg pont fordulóban volt és novemberi, akkor:

[link]

2008. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!