Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik babát váró anyukák,...

Harmadik babát váró anyukák, féltek az újabb szüléstől?

Figyelt kérdés
Mi most várjuk a harmadik gyermekünket és kicsit parázok. Még csak 12 hetes vagyok,de már néha a szülés foglalkoztat. Két fiam van,simán szültem őket,szép emlékek maradtak,nem volt semmi gond velük. De mostanában sokat foglalkoztat,hogy a harmadik milyen lesz? Lehet azért,mert már tudom mi vár rám? Megírnátok ti gondoltok-e már rá,féltek-e ti is? Köszönöm.

2012. jan. 22. 10:43
 1/3 manóka86 válasza:
én is harmadikat várom!egy sima és egy császár után én is eléggé parázok hogy mi lesz!!én 35 hetes vagyok és nekem már nem sok van!!de ne aggódj!szerintem nem csak te félsz!!
2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 3.-at várom, 31 hetes terhes vagyok. Van már 2 fiam, mindkettő sima, könnyű szülés volt. Az első 3, a második 2,5 óra alatt meglett gátvédelemmel, és nem is voltak kicsi babák, mindkettő 3,5 kiló fölött volt. De most valahogy úgy érzem, hogy nem lesz elég erőm ehez a 3. szüléshez. Nem attól a fájdalomtól félek, ami rám vár, hanem attól, hogy teljesen erőtlen, fáradt leszek, és nem tudom majd olyan simán megszülni, mint az első kettőt. A terhességem eddig, szerencsére, problémamentes. Hízni sem híztam eddig sokat, össz-vissz 4 kilót. Meg mindenkitől azt hallom, hogy a 3. szülés a legproblémásabb, lehet, hogy ez nyomja rá az érzéseimre a bélyeget. Hát nem tudom, azért reménykedem, hogy össze tudom addigra szedni magam.
2012. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem voltak hosszú szüléseim mégis borzasztó fájdalomként éltem meg és sajnos nem felejtettem el őket úgyhogy nagyon féltem a 3.előtt is. De túl vagyok rajtuk :) És van 3 szép gyerekem:) Viszont nagyon nem szívesen elevenítem fel a szülést magát, igyekszem gyorsan elpakolni vmi mély helyre magamban:))
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!