Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is van mire büszkének...

Nektek is van mire büszkének lenni? Vagy éppen vicces? Leg-eket gyűjtök, csatlakozzatok!

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, jó lenne olvasgatni mindenféle rekordokról! :) Legkorábban vagy éppen legkésőbb átfordult/felült/felállt/elindult/beszélt/ legtovább szopizott, meg mittudomisén! Amik eszetekbe jutnak! :)

Megosztok Veletek én is egyet-kettőt.

A Fiamnak az egy éves szülinapján bújt ki az első fogacskája. :)

És a köldökcsonkja éppen aznap esett le, mikor 5. (igen, öt) hetes volt! :)

Most Ti jöttök.....


2012. jan. 21. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam "rekordja", hogy az első hónapban majdnem 2 kg-ot hízott pedig eleve 4400g-mal született és 5x szopizott egy nap.
2012. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak lehetnek a rekordja hogy a legkevesebbet alszik.

Születése óta probléma van az alvásával.1 éves kora óta nem alszik nappal és tulajdonképpen éjszaka sem sokat.Reggel 7-kor fenn van, de még este 10 kor pörög.:-(

2012. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Leghisztisebb, legakaratosabb 2,5 évesem van szerintem. :)


Korán kezdett beszélni, fél éve érthetően, folyamatosan, beszél, énekel, mondókázik. Természetesen bakik vannak (pl majonéz helyett manojéz stb)

Leg-leg-leg: van egy verses mesekönyve, egy versszak 4 sorból áll, két hete kezdtem neki olvasni esténként, ma maga elé vette a könyvet, kinyitotta és úgy csinált, mint, aki olvas, elmondott belőle 7 versszakot. :) (Kb 3-4 napja már elmondott 5-öt, most hozzá rakott még kettőt, sikerült is levideóznom :)) Természetesen nem olvas!!! :D Még mielőtt lealáznátok, "csak" elmondja fejből, a kedven részét a meséből.

2012. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
off:engem is érdekel:)
2012. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nincs gyerekem, így a kskori önmagamról fogok írni, beszámolók alapján persze...

Pozitív rekord, hogy 2 éves koromban magamtól elkezdtem tanulni olvasni (rendszámtáblákról :D), 2,5 éves koromban már teljesen tudtam is.

Negatív rekord, hogy nagyon sírós/hisztis voltam. Ha nem az az óvónő volt, akit szerettem, képes voltam reggel fél 8-tól délutánig sírni, ha ő vigyázott ránk.

2012. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!