Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is van mire büszkének...

Nektek is van mire büszkének lenni? Vagy éppen vicces? Leg-eket gyűjtök, csatlakozzatok!

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, jó lenne olvasgatni mindenféle rekordokról! :) Legkorábban vagy éppen legkésőbb átfordult/felült/felállt/elindult/beszélt/ legtovább szopizott, meg mittudomisén! Amik eszetekbe jutnak! :)

Megosztok Veletek én is egyet-kettőt.

A Fiamnak az egy éves szülinapján bújt ki az első fogacskája. :)

És a köldökcsonkja éppen aznap esett le, mikor 5. (igen, öt) hetes volt! :)

Most Ti jöttök.....


2012. jan. 21. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Negatív rekordja a lányomnak: gyerekdoki őt a legsikítósabban síró gyereknek hívja. De tényleg az, basszus még soha egy gyereket nem hallottam ennyire sikítani-üvölteni. Nem semmi a csaj. Volt, hogy úgy sikított-sírt mellettem, hogy mehettem fülészetre, 3 hétig nem hallottam rendesen.

Ami pozitív rekordja, az az hogy 21 naposan mosolygott először, tényleg tudatosan. Ez nem szokták elhinni, pedig szerencsére videóm és képem is van róla hiteles dátummal. :)

Nagyon vigyori lett onnantól kezdve, és közben nagyon sikítós lányzó, ha felzaklatja magát. A végletek embere.

2012. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam! Ez tök jó! A sikítós-fülészetesen szétröhögtem magam! Gondolom, Te nem.... :)
2012. jan. 21. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát én nem vagyok rá büszke inkább nagyon ciki, ne kövezzetek meg érte...

Tápszeres volt a fiam és majd' 2 éves koráig a HA startos tápszert ette (persze 5 hósan elkezdtem a hozzátáplálást és elég hamar már csak reggel este tápizott) de hiába próbáltuk itatni vele a nagyobb babáknak valót nem fogadta el, sem a tejitalt...így azt mondta a dokinénink, ha rendesen fejlődik akkor egye csak azt ha azt akarja. Persze mellette evett rendesen és 1,5 évesen már csak este itta. Aztán 2 évesen kapott először tehéntejet azóta minden okés :-S De amennyit én költöttem tápszerre...azt jobb inkább ki sem számolom!

2012. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyfiam a legsírósabb újszülött volt. Amikor minden baba aluszékony még, 1 naposan, az enyém már akkor ordított. Aztán még kb 2 hónapig folyamatosan.

A kisebbik fiam viszont 2 hetesen átfordult, hasról hátra. Először azt hittük, hogy csak véletlen, de aztán nagyjából minden nap produkálta ezt. Fordítva viszont jóval később, rendes időben fordult. És ehhez képest igen későn kezdett mászni és ülni.

2012. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak esett le legkorábban a köldökcsonkja, 3 napos (!) volt akkor.
2012. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
17 hónaposa kora óta felismeri majdnem sz összes autómárkát és mondja is azokat!:)Persze kisfiú:)
2012. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én makk egészséges-ám lusta-fiam 16 hónaposan kezdett járni(ám 2 nap múlva már stabilan szaladt),3 évesen és 1 hetesen lett szobatiszta(kijelentette,hogy neki már nem kell a pelenka,levette,és azóta nem is pisilt be,3.5 éves).

A bátyjának 3 hónapos korában már 2!! teljesen kibújt foga volt(ami minden fájdalom,így duzzadás nélkül bújt ki,úgy vettem észre,hogy amikor szopott "karcolta"a cicimet).Különben a többi foga is fájdalom nélkül bújt ki.

2012. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
így duzzadás=íny duzzadás
2012. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én első fiam 6,5 hónaposan,a második 6 hónaposan felállt. Pár nap gyakorlás után totyogtak az ágy szélébe kapaszkodva.
2012. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Mik vannak?!
2012. jan. 21. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!