Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha minimálbér után kaptam a...

Ha minimálbér után kaptam a Gyedet eddig akkor Januártól többet fogok kapni vagy Gyednél nem veszik figyelembe a min. Bér növekedést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kevesebbet fogok kapni, mert nem lesz adójóváírást :x, mondjuk én nem a minimál bér után kaptam. Remélem neked több lesz vagy jön olyan aki pontosan meg tudja mondani, de az biztos, hogy ha eddig igénybe vetted az adójóváírást akkor ha emelkedik is az alapbér kevesebbet fogsz kapni sajnos :(
2012. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
kérdésed alatt vannak a kapcsolódó kérdések. nézd meg a válaszokat.
2012. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy többet, de 9 ezerrel kevesebbet fogsz kapni!

Egyébként aki nem minimálbérrel van számolva, annak sem növekszik a gyed-e, pedig van akinek időközben kötelező béremelése lenne (pl. közalkalmazottak).

2012. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!