Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed alatt felhalmozódott...

Gyed alatt felhalmozódott szabimat mikor kiveszem, közben már tudok hitelt intézni?

Figyelt kérdés

Van tartozás a családban,és tarthatatlan a helyzet hamarosan lejár a gyedem,és visszamegyek dolgozni.2008 febr óta vagyok itthon immár a 2.lurkóval 2008ban járó szabit februárig részarnyosan vettem ki,azóta itthon vagyok és csak gyűlik.

júniusban megyek vissza azaz veszem ki.

Mennyim lehet akkor ha 2008ban 23éves voltam?

És ha visszamegyek azaz elkezdem kivenni a szabijaim akkor már intézhetem a banki hitelt?

(most sajnos nem vagyunk hitelképesek,de ha visszamegyek akkor 95%os pozitív elbírálást kapunk ezt számolták ki a bankban csak elfelejtettem megkérdezni hogy az már munkaviszonynak felel meg és intézhetem a dolgokat vagy meg kell várnom az első fizu papírom júliusban.

Ha valaki járt ilyen cipőben vagy jártas benne légyszi adjon egy kis felvilágosítást.

Köszönöm!


2012. jan. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
menj be holnap a bankba és kérdezd meg, itt délután óta nem kaptál választ, vélhetően egyedi elbírálásra lesz szükség
2012. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szabadságod alatt teljes munkabért kapsz, fizetési papírral egyetemben. Mivel ez teljes munkaviszonynak minősül, a bankban is annak kezelik, így igen, tudod intézni a hotelt már szabi alatt is.
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem hotelt, hanem hitelt:)
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
legalább 3 hónapra (van olyan bank amelyik fél évre) visszamenőlegesen fogja a bank elbírálni a hitelkérelmedet és az anyagi helyzetedet. Őket sajna nem fogja érdekelni, hogy ezentúl x-szer több bevételetek lesz havonta. Azt veszi figyelembe, hogy az elmúlt időszakban mi volt.
2012. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
három havi folyószámla egyenleget néznek,ami alapján nem hiszem,hogy megkapjátok a hitelt.amikor szabin vagy már olyan,mintha dolgoznál,annyi pénzt is kapsz,de mint írtam,három hónapra visszamenőleg nézik
2012. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!