Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt fiatal anyukák? Lent.

Vannak itt fiatal anyukák? Lent.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és novemberben múlt 2 éves a kisfiam.

Érdekelne hogy ti hogyan tudtatok felnőni a feladathoz, milyen nehézségeitek voltak?


2012. jan. 11. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, igaz en idosebb anyuka vagyok mert 30 evesen szultem a kisfiam de oszinten szolva irigykedem egy kicsit. :) Ha megvan mindenetek, jol vagyotok a paroddal akkor miert gondolod, hogy elrontottad az eleted? Ahogy mar irtad 38 evesen fogsz ott alni az eretsegin. Ez ma mar nem kor. Tudod, hogy mennyi lehetoseged lesz meg 30 eves korod utan? Persze nehez baratok nelkul es nem egyszeru elnezni ahogy ok bulizgatnak de hidd el ami kesik nem mulik. Meglatod, hogy 30 evesen is milyen jokat lehet bulizni. Fel a fejjel es buszke lehetsz magadra, hogy ilyen fiatalon megallod a helyed.
2012. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja es amire kulon buszke vagyok,hogy mikor nyaron 2 eves lett a fiam es vinnem kellett a 2 eves check-upra(statuszra). Ugye megmertek(cm,kg).Egy papirt kellett kitolteni ,hogy mit csinal mar stb..

Doki ram nezett es azt mondta,hogy meg egy ilyen talpraesett anyukaja nem volt (30 eve praktizal) es,hogy az idosebb anyukak is peldat vehetnenek rolam.

Ez nagyon jol esett. Sokszor ebbol meritek erot ha erzem,hogy feszulnek az idegeim:)

2012. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3.válaszoló vagyok.Igen a marha nagy barátok ilyenkor lemorzsoilódnak.Én 70 km-re mentem csak el de egyszer jött hozzám el a barátnőm mikor 3 hónapos volt a fiam,se a kórházba se előtte:(Aztán meguntam hogy mindig én megyek így lettek itt új barátaim.

Az hogy mi lehet volna ha nem olyan könnyű kitörölni magadból,főleg az internet világából.Látom barátnőimet,sulis társaimat mire vitték,merre járnak,Sokan külföldön élnek,jó munkával,mások nyaralnak én meg itthon ülök és babázok ami csodálatos de aki fiatal az még nem élte ki magát.Oké mindenki mond le valamiről.De ilyenkor jön a párom és megvígasztal hogy többet ér egy nyaralás minthogy sose legyen gyerekem vagy hogy ne lássam az unokámat is majd felnőni.....

2012. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 évesen szültem a fiamat, most 7hónapod, és imádom! Egyszerűen szerelmes vagyok belé! :) Gondok mindig vannak, voltak, lesznek. Általában pénz kérdése. Szerencsére nálunk egyenlőre ez minimálisan mutatkozik meg, de azért kezdjük érezni a változásokat. Segítségem nem sok van, de nem is kellett szerencsére mindenbe hamar belejöttem. A férjem 7 évvel idősebb nálam, és ő is oda van a fiúnkért, de nagyon szeretne még egy kislányt is. ;) Mellesleg ő a világ legjobb férje, és apukája! Mindenben segít az elejétől fogva, gondoskodik rólunk, megértő, és nagyon szeret minket! Bár nem tervezett baba volt a fiam, megtartottuk, és most már nagyon örülünk neki! (1 évvel későbbre terveztük) Én örülök, hogy fiatalon szültem, hiszen nem a kor a meghatározó, hanem hogy ki mennyire nő fel a feladathoz, egyébként mindig is család centrikus voltam, korán akartam szülni. Én is sokszor megkapom, hogy sok anyuka példát vehetne rólam, hogy milyen szeretettel, odafigyeléssel nevelem a fiamat, még a nagymamám is megjegyezte. 3-4 éven belül szeretnék majd tesót is neki, remélem össze fog jönni. Imádom az életemet, semmire nem cserélném el!
2012. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és terhes! Még nem tudom mi lesz, a picit megtartjuk! Remélem sikerült felnőnöm a feladathoz :) Jó egészséget neked meg a kisfiadnak!
2012. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, jó kedvet csináltatok nekem:))
2012. jan. 14. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!